2737
2734
عنوان

یادمون نره.........................عکس

266 بازدید | 20 پست

یادمون نره جواب كینه را با كمتر از مِهر و جواب دو رنگی را با كمتر از صداقت ندهیم چون این عالَم بر اَساس عشق و محبت و بخشش خلق شده.. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه میکائیل هستی هنووز

هی خدا دلم گرفته گله دارم...                                                                            عین کفتر غریبی که جا نداره.....                      شا پرشو شکستن و هی بی قراره.....                                                              حسی به پرواز نداره؛دلشوره داره....
2728

بعضی وقتا اون کینه ی ریزه میزه ی گوشه‌ی دلت

از  تکرار اشتباهات گذشته تو رو منع میکنه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

والا ما واسه صادق و یه رنگ بی شیله پیله بودیم واسه من شد خدای سیاست دیگه به این شعار ها اعتقادی ندارم

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2740
بعضی وقتا اون کینه ی ریزه میزه ی گوشه‌ی دلت از  تکرار اشتباهات گذشته تو رو منع میکنه

دلِ شما بینهایت هست اگه چیزی درونش بمونه رنج میکشه چون بینهایت نمیتونه بپذیره که محدود شده.....تموم رفتارها و حرف های بیرونی که باعث دلخوری ما میشه برای ما بزرگترین درس و موهبت خداست که یادمون نره ما بینهایت و فراتر از هرچیزی توی دنیا هستیم

دلِ شما بینهایت هست اگه چیزی درونش بمونه رنج میکشه چون بینهایت نمیتونه بپذیره که محدود شده.....تموم ...

به امید خدا ..

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
والا ما واسه صادق و یه رنگ بی شیله پیله بودیم واسه من شد خدای سیاست دیگه به این شعار ها اعتقادی ندار ...

مهم همین صداقت و بخشش و یک رنگی درون شماست ...رفتارهای بیرونی مهم نیست چون این شما هستید که باعث زیبایی و اَرزش دنیایید.....چیزی جز محبت و بخشش و صداقت در این دنیا جواب نمیده چون براَساس عشق خلق شده..

اگه طرف مقابل بی خودی بهت بی محلی کنه وبی احترامی وقطع رابطه وبعدش هم زبون دراز باشه بازهم حاضرید به ...

بله چون اون چیزی که باقی میمونه میمونه بین شما و خداست نه بین شما و اون شخص......رفتار شما آیینه خداست..

مهم همین صداقت و بخشش و یک رنگی درون شماست ...رفتارهای بیرونی مهم نیست چون این شما هستید که باعث زیب ...

شما کتاب های فلسفی ابن سینا خوندید؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706