2733
2739
عنوان

چرا اینجوری میکنه اخه شوهرم

860 بازدید | 47 پست

سلام خانوما خوبین ، شوهرم توی یه شرکت رو بیل مکانیکی کار میکنه ، یکی دو ماهی هست که میگه اصلا از حقوقم راضی نیسم و این کار بدرد بخور نیست زندگیمون خیلی مزخرف شده ، میگه اعصاب بیل ندارم حقوقش ۲۳ هست ، میگف میام با ماشینم کار کنم، فک کردم میخاد اسنپ کار کنه ولی الان چن روزه میگه که میخام برم شوتی 💔😭 هر چی هم میگم گوش ب حرف نمیده چیکار کنم تورخدا نگرانشم 💔😭کسی رو از اشنا هاتون میشناسید که سراغ این کار رفته باشه ، خطرناکه اره ؟! 😭😭😭 میگه بخاطر پولش و درامدش میرم اخه مگه چقدره که میخاد بره 😭💔 میدونین اصلا درآمدش چقدره ک میگه میخام برم 😭😭😭😭 شبا انقد فکر و خیال میکنم نمیتونم بخابم 😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوتی چی هست ؟

کار با ماشین ؟😅

من بلد نیستم ولی بره سراغ یه شغل شرافتمند ‌که در حدش باشه

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

چ کارع خطری ای

درلمدش بالاس چون جونش کف دستشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

درامدش بالاس اما پر خطره و اکثرا مجردا میرن

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2738

رانندگیش بیست که نه باید هزارباشه

پول خونشونو میگیرن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2706