2733
2739

الان خونه ب حدی کثیفه ک خودمم حالم بد میشه آدم شلخته ای نیستم ولی همش خستم

حتی چای و صبحونه هم دوسدارم توو تخت بخورم 

وقتایی ک از نظر روحی و روان بهم ریختم اینطورم

من چندساله همینم

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

این کسالت وخاب آلودگی از اثرات فصل هم هست ..بهارکلا آدم دلش میخادبخابه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738

ویتامین دی بخور

اگر کم خونی داری درمان کن

اگر کم کاری تیرویید داری درمان کن

یه یا علی بگو بلند شو صورتت رو بشور یه موزیک انرژی بخش بزار ، یه صبحانه بخور برو بیرون پیاده روی کن افتاب به تمام وجودت بتابه یه دوش بگیر کارهای خونه رو سرو سامان بده

گاهی سردی طبع باعث این حالت میشه

که کمتر سردی بخوری و ورزش کنی و تو افتاب زیاد بری این سردی رفع میشه

فقر آهن شدید دارم ولی دارو نمیتونم بخورم بالا میارم همش

وا . خب غذای اهت دار زیاد بخور . روزی چند بارم شیره انگور تو اب حل کن بخور . ی ماه اینکارو کن خوب میشی . هموگلوبینت چنده مگه؟