2733
2734
عنوان

واای مراقب باشید

167 بازدید | 15 پست

اون ویدیو هست که جدیدن اپلود شده از تهران که مامور ها دختره رو میگیرن بکشن ولی فرار میکنه؟؟ 

بچه ها بشدت ابن روزا حساس شدن و واقن تمرکزشون بالاست اگه شال نمیپوشید حتمن بپوشید چون صد در صد امکانش هست بگیرنتون 

تو ماشین ها ام همینطوره.. 

بذارید یه چیزی بگم 

دوست بابام ماموره و میگفت که شب ها ام با چراغ قوه داخل ماشین هارو تک تک میگردن کسی چیزی سرش نباشه ماشین میره پارکینگ و کلی خط میندازن روش تا از قیمت بیوفته بعدم ماشین رو تحویل نمیدن. اگه یموقع خدانکرده درگیریی پیش اومد اصلن دعوا نکنید و کوتاه بیاین. خودم چادری هستم و این مورد هارو تک به تک میبینم 

شده میرم بیرون به دخترا میگم مواظب باشن مثلا فلان جا مامور داره 

این چن وقته خیلی مهم شده و لطفن رعایت کنید

زر نزن اوسکول مگه شهر حرته یا مثلا امریکاس که پلیسش وحشی باشه

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شهرماکه شده خارج

کسیم کارنداره ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2728

شهرماکه شده خارج

کسیم کارنداره ک

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
ناموسن؟ کدوم شهرین

اصفهان شاهین شهر

2738

جنگ دارن با مردم!

انگار از جنگل فرار کردن با طرز برخورداشون!

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
نه بابا اونجوری ام نیست.   تو شهر ملت هر جور دل تنگشون میخواد دارن میگردن  کسی هم کا ...

شهر ما کوچیکه.. 

اما همه جا ماشین های بزرگ پر از خانم های با چادر و مامور هستش

وحشتناکه واقن 

جلوی خودم دو سه نفرو کشیدن بردن.. 

بعد یه یارویی میگه پلیسای امریکا وحشی ان:)  نمیفهمم این ویدیو هارو نمیبینن؟ یا میبینن بازم بنظ ...

نونشون تو نفهمیدنه متاسفانه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
نونشون تو نفهمیدنه متاسفانه

💩

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  
💩

من کاری به وعده غذایی شما ندارم🤗

2706