2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
تجربه هر دو رو دارم   برای من سزارین راحت تر بود

میگن تاچهل روز درد داری نمیتونی به راحتی راه بری درسته؟

عصبانیت یعنی تنبیه خودت بخاطر اشتباه دیگران😉عشق حس خوشایندی نیست که 

بستگی به خودت داری . طبیعی قبلش خیلی درد داری ولی بعدش با به دنیا اومدن بچه معمولا درد نداری و سریعتر میتونی ازجات بلند بشی ولی سزارین قبلش درد نداری ولی بعدش کمی درد رو داری و تا چند روز بلند شدن برات سخته . 

بستگی به بدن داره . بعضیا طبیعی خیلی راحتن. بچه راحت دنیا میاد و بعدشم راحت میشن . ولی بعضیا طبیعی نمیتونن یا سخت. 

فکر میکنم به مادرو خواهر و خاله نگاه کن راحت طبیعی دنیا اوردن اگر اره احتمال زیاد شما هم مثل اونایی. البته اینا رو خودمم شنیدم مطمن نیستم

میگن تاچهل روز درد داری نمیتونی به راحتی راه بری درسته؟

من خودم سزارین کردم دردش که همون دو سه روز اولیه هست دردش هم در حد درد پریودی هست که باش سال برطرف میشه بعد از دو سه روز هم بلند میشی من از روز دهم کسی کنارم نبود خودم و بچه بودیم کارام رو هم میکردم . ولی دوستم طبیعی بود طفلی بخیه هاش باز شد دکتر دوباره بخیه نزد و تا دو ماه که بخیه هاش خودشون جوش بخوره خیلی اذیت شد. کلا هرکس از زایمان چه طبیعی چه سزارین یک تجربه داره چون بدن با بدن فرق می‌کنه .

2706