2733
2739
عنوان

جدایی از شوهرم

313 بازدید | 33 پست

میخوام از شوهرم جدا بشم. قبول کرده بود که مهریه رو ببخشم و توافقی جدا بشیم ولی از دیروز میگه طلاقت نمیدم خیلی دوست دارم

منم خیییلی دوسش دارم و بدون اون شب و روز ندارم ولی خب خیلی اذیتم کرد، خیانت کرد و بخشیدمش، منو نادیده می‌گرفت و توجه نمی‌کرد. البته بگم مثل عادت شده بود براش الان که ازش دورم فهمیده چقد دوستم داره. قبلا هم یه بار میخواستم جدا بشم اومد و التماس کرد نذاشت جدا بشم ولی بعدش دوباره همون آدم قبل شد

دیشب گفت بیا بدون اینکه مهریتو ببخشی بهت حق طلاق میدم و برگرد. یا اصلا برو هرکاری میخوای بکن، کار کن زندگی کن ولی از من جدا نشو، من بدون تو نمیتونم زندگی کنم

نمیدونم چیکار کنم. نمیتونم اعتماد کنم بهش یه بار دیگه ولی از غم دوریش حالم واقعا بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

ب نظرمن ب پیشنهادش فک کن 

حق طلاقو بگیرو فرصت بده 

اینجوری لااقل وهسه مهریتم دستت ب جایی بنده 

بعدم خداروچ دیدی شاید وقتی دید حق طلاق و مهریه داری واقعا دزست شد

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2706