2733
2734
عنوان

تا حالا شده

181 بازدید | 25 پست

افسرده شده باشین یا شرایط خیلی بدی داشته باشین و به طور عجیبی خودتون حال خودتون. رو عوض کرده باشین؟

یعنی از ی حالت خیلی بد حالتون خوب شده باشه و خودتون خودتونو از اون شرایط نجات داده باشین؟

- این روزا کمتر کسی زندگی میکنه اکثر آدما فقط وجود دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من چون افسردگی شیدایی دارم یهو خوبم یهو بد

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
2738

اره 

تقریبا هر چند ماهی یکبار اتفاق میوفته بعد با خودم میگم بسه دیگه دختر بس کن  بلند میشم برنامه ریزی میکنم شرایطم میپزیرم این میشه تغییر داد پس تلاش میکنم ولی شرایطش نیست این یکی تغییر بدم پس میپذیرم

مشکل ما نپذیرفتن شرایطمونه فقط

دقیقا.ولی چطوریشو که نمیدونم

من‌چطوریشو میدونم‌چون درد‌ و رنج‌رو تجربه کردم

تازه به این‌فکر‌میکنی کی هستی و شروع میکنی به کشف کردن خودت 

وقتی درد سراغت میاد دچار شوک‌میشی و از اول مشغول بررسی خودت میشی ، نقطه ضعفاتو لمس‌میکنی

ودر عین حال دردت میگیره خیلی هم‌جالبه😊

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
واسه هر آدمی فرق داره  من خودم به تنهایی نه با کمک یکی  کم کم با متوجه شدن اینکه ریشه او ...

همیشه حالت خوب باشه

آره ..خیلی وقتا تنها با آهنگ حالمو خوب میکنم میریم بیرون پارک جایی میشینم فقط به آسمون علفاو درختایی که سبزه نگاه میکنم حالم عوض میشه میایم خونه ..اینو دکتر روانشناس میگه هر وقت حالت افسردگی دپرسی گرفتی حتما بزن بیرون برو جای سرسبز

من‌چطوریشو میدونم‌چون درد‌ و رنج‌رو تجربه کردم تازه به این‌فکر‌میکنی کی هستی و شروع میکنی به کشف کر ...

پس باید اول خودتو بشناسی

2706