2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2740
چرا باید منتظر باشن؟  خیلی خیلی بخوای باهاشون بمونی4ساله  اونم اگه هر ترم با هم تو یه ات ...

دوستیای دوران دانشگاه ب درد جرز لای دیوارم نمیخورن فقط ادمو نسبت به سبکی از رندگی که داره دلسرد میکنن

ما کلا دست جمعی میرفتیم خونه با هم برمیگشتیم خوابگاه یک هم اتاق داشتیم فک کنم کلا ۵ بار نرفت خونش . شش نفر یکجا بودیم تو اتاق اون کلا همش تک تنها با خودش بود منتظر ماها بود برگردیم

۶.۶.۶۶ رند بودیم وقتی رند مد نبود✌️ متاهل

اره چون اتاقو نوبتی تمیز میکردیم میگفتن بدو که نوبتت شده😂😂😬

باآل علی هرکه دراُفتاد وراُفتاد..لبیک یاخامنه ای ،لبیک یاحسین است💖جانم فدای رهبر            گر پدر نیست تفنگ پدری هست هنوز،سردارعزیز راهت ادامه دارد  .....  پاینده جمهوری اسلامی ایران  ...    الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم                                    کوروش بازوی نظامی یهود بوده همه تاریخ نویسانی که از کوروش تعریف و تمجید می کنند یهودی بوده اند. فرزند کوروش به اسم خشایار مست ملنگ باعث کشتار عظیم ایرانیان شد که به عید پوریم یهودیان معروف است. تنها حکومتی که سکه ای از آن پیدا نمی شود هخامنشی است در حالی که ماقبل هخامنشی سلسله هایی دارای سکه مضروب هستند. هخامنشیان یک نیروی نظامی بودند و هیچ ارتباطی با اقوام ایرانی نداشته اند..  ...شاید باورت نشه ولی کاربری چندین سالم بخاطر حمایت از سردار سلیمانی عزیز ترکید..نی نی یار مابخاطر سردارجونمونم میدیم کاربری که سهله                                  

کاردانی ک راهمم دورتز بود بود چرا دوتا از دوستم دم در وایمیستادن تا بیام بعضی وقتا 

اما الان کارشناسی ام راهم س ساعته انتظاری م ندارم کسی منتظرم باشه برسم چون خوشمم از هیشکدومشون نمیاد 😂

حوصله ندارم ولم كنيددد💀
2706