2733
2734

تاپیک قبلیم گفتم ، وقتی از رفتارش گله کردم بی تفاوت گفت من ایرادی تو رفتارم نمیبینم . 

گفتم بخاطر من نباید باهاش حرف بزنی ، حذفش کن 

گفت اصلا جایی نداره که بخوام حذفش کنم 

خیلی بی تفاوت و طلبکارانه برخورد کرد . 

از دیشب دیگه باهم حرف نزدیم .

رسیدن بهت قشنگه ❤️❤️میدونم بهم میرسیم توکل بخدا ، خدا بزرگه هوای ینده هاشو داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگر دوستت هست و بهت خیانت می‌کنه  رهاش کن و خودتو آزاد کن از اینهمه عذاب

اره دوستمه 

خب نزار دوسال بشه سه سال تماش کن

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
عاشقش بودی

عاشقش بودم ،در حدی که حاضرم جونمم براش بدم ، خودشم میدونست چقدر دوسش دارم . 

همیشه میگفت تو تنها کسی هستی که تو دنیا دارم میگفت هیچوقت تنهام نذار

خب نزار دوسال بشه سه سال تماش کن

تو تاپیکم گفتم چقدر دوسش دارم 🥲🥲

سختمه ولش کنم 

2738
تو تاپیکم گفتم چقدر دوسش دارم 🥲🥲 سختمه ولش کنم 

هر چقدر دوسش داری هرچقدر سخت باشه ولی محال و غیر ممکن نیس 

یه روز به حرفم میرسی میگی کاش همون موقع تموم.میکردم دیگه خود دانی

کسی قدر دل پاک مونه هرگز نمیدونه /مو موسی هم بشُم آسیه از آبُم نمیگیره/ نفهمیدو نمیفهمن مُنو دردِ مونه اینجا /مو خط دکتُرم خالو کسی قابُم نمیگیره🍀
عاشقش بودم ،در حدی که حاضرم جونمم براش بدم ، خودشم میدونست چقدر دوسش دارم .  همیشه میگفت تو تن ...

ناراحت نباش دنیا همینجوره اگه میبینی واقعا به دردت نمیخوره ولش کن بره رانت تری فکرتم درگیر نیست

قبل از اینکه به بهانه/انگ کنترل گر بودن و امل بودن ذهن خراب بودن رهات کنه. خودت این رابطه رو تموم کن. ای‌فقط یه دونه همکار کرمو بوده ک با همه قاطی شده ، دوستت حتی واسه وجه و شان خودش هم ارزش قائل نبوده مثل بقیه رفته سمتش خنده بازار راه انداختن. توی زندگی ادمای زیادی خواهند بود از فامیل شما ،همسایه . دوستان اگه قرار باشه ایشون از خود بیخود بشه هردفعه بره سمتشون و‌بعدم با وقاحت جواب سربالا بده اون زندگی جهنم خواهد بود.

آخر امضام‌رو هم تونستی بخون.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
قبل از اینکه به بهانه/انگ کنترل گر بودن و امل بودن ذهن خراب بودن رهات کنه. خودت این رابطه رو تموم کن ...

چه قدر امضات قشنگه

جنگ با خودت از اونجا شروع میشه که میبینی مفت دادی به یه بی ظرفیت شان!

این رابطه تموم شده س فقط خودتو داری اذیت میکنی .باج، نده منت هم نکش

خودتو بیشتر ازین کوچیک نکن که ببخشید لگدت هم بهت نزنه. یواش برو دنبال زندگیت.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
چه قدر امضات قشنگه

🌹🌹🙏🏻

2706