2733
2734

ما میخوایم برای زندگی بیایم شیراز و بابت خونه خریدن میخواستم مشورت بگیرم

گلدشت حافظ محله بهتر،بالاتر و گرونتری هست یا محله کوشک میدان و یا کوزه گری؟درباره هر کدومشم یکم برام توضیح بدین ممنون میشم

کمک کنید لطفا

😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلدشت حافظ خوبه 

کوشک میدان هم محله متوسط بد نیست 

کوزه گری بهش فکر هم نکنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2731
2738
گلدشت حافظ بالاشهر حساب میشه؟ و اینکه کوزه گری مگه چجوریه؟

اون بالا شهری که مد نظرتون باشه نه 

ویژه نیست اما نسبت به اون سه منطقه بله خیلی بهتر هست و باکلاس تر 

کوزه گری محله اوباش و ارازل هست و بسیار قدیمی هست 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
اون بالا شهری که مد نظرتون باشه نه  ویژه نیست اما نسبت به اون سه منطقه بله خیلی بهتر هست و باک ...

آخه من خواهر کوچیکتر دارم و برای مدرسه میخوایم تو محله ای باشیم که بچه ها نسبتا خوب باشن و همچنین فرهنگ خانواده ها برای همین سوال کردم

😍😍
متشکرم نسبت به مناطقی مثل چهارراه زند و کلا مرکز شهر چطوره گلدشت حافظ؟

چهاراه زند برای زندگی فکر نمیکنم جالب باشه 

چون مراکز شهر شلوغ هستند 

نسبت به این مناطق خیلی خوبه 

شما اگر قرار هست اجاره کنید نمی‌دونم چه مقدار بودجه دارید 

سمت شهرک فرهنگیان ،سراج ،سفیر ،شهرک فرزانگان 

این قسمت ها دنبال خونه باشید 

منازل مسکونی شیک محله های تمیز دارای امکانات خوب 

و پایین شهر هم نیستن 

آخه من خواهر کوچیکتر دارم و برای مدرسه میخوایم تو محله ای باشیم که بچه ها نسبتا خوب باشن و همچنین فر ...

بسلامتی عزیزم بلوار امیرکبیر و سفیر و سراج 

خیلی خوبه 

چهاراه زند برای زندگی فکر نمیکنم جالب باشه  چون مراکز شهر شلوغ هستند  نسبت به این منا ...

ممنونم گلم

آخه این جاهایی که گفتین من شنیدم به پایین شهر شیراز نزدیک تر هستن تا بالاشهر مثلا میدونم که گلدشت حافظ به معالی آباد خیلی نزدیک هست تا این محله هایی که شما نام بردین

البته خونه رو میخوایم بخریم

😍😍
2706