2737
2734

کپسول هیرو خوردم چاق شدم وزنم برنگشت ک لاغرشم همونجوری چاق موندم البته اصل و فیک داره من اصلشو از ی جای مطمئن سفارش میدم همه فامیلامونم خوردن. اران دوساله ک قطع کردن و برنگشته عوارضم نداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من از عوارضش میترسم وگرنه انقدر لاغرم ارزو چاق شده مونده تو دلم 

اتفاقا عالیه من یه دوره استفاده کردم فوق العاده بود ولی تموم شد الان بازم میخوام بگیرم اصلش پیدا نمیشه برام

2738
میشه بگی از کجا گرفتی؟انلاین بود خریدت یا حضوری؟

حضوری ازیه عطاری مطمئن خریدم من سه نوع قرص چاقی دیگم استفاده کردم که الان اسمشو یادم نیس ولی هیچ کدوم به خوبی گین آپ نبود اونا هم برگشت داشتن هم زیاد چاق نشدم باهاشون

حضوری ازیه عطاری مطمئن خریدم من سه نوع قرص چاقی دیگم استفاده کردم که الان اسمشو یادم نیس ولی هیچ کدو ...

بله منم این تجربه‌هارو داشتم این قرصو دکتر بهم معرفی کرد دیگه الان حتی تو بازار و فضای مجازی هرچی میگردم اصلشو پیدا نمیکنم

بله منم این تجربه‌هارو داشتم این قرصو دکتر بهم معرفی کرد دیگه الان حتی تو بازار و فضای مجازی هرچی می ...

حتما تو شهرتون یجای مطمئن پیدامیشه دیگه بگرد تا پیداکنی خیلی خوبه این قرص . شما قد و وزنتون الان چنده؟

حتما تو شهرتون یجای مطمئن پیدامیشه دیگه بگرد تا پیداکنی خیلی خوبه این قرص . شما قد و وزنتون الان چند ...

من قبلا۳۸کیلو بودم.قدم۱۶۰ولی با قرص گین آپ شدم ۵۴ میخوام بشم ۶۰ ابن قرص برای من هیو عوارضی نداشته با دکتر هم صحبت کردم گفت مشکلی نیست یک دوره دیگه میتونی استفاده کنی

2706