2737
2739
عنوان

هر کاری میکنم نمیتونم این رفتار مسخرمو ترک کنم انگار معتاد شدم..

| مشاهده متن کامل بحث + 548 بازدید | 37 پست

عزیزم اولش سخته، چون آدم عادت کرده و دائما دنبال یکی هست که باهاش حرف بزنه و ... یه مدت کمش کن و کم کم دیگه پیام نده چون حس بدی که میگیری از حس خوبی که میگیری بیشتره

اولش اینقد وابسته ای که کلی درد میکشی و فک میکنی هرگز نمیشه اما وقتی کم کم کم بشه میبینی میشه

مشغول بودن هم خیلی کمکت میکنه

منو تو تاپیک های عاشقانه تگ کنید عاشق عاشقانه هاتونم   تو خاستگاریاتون نامزدیتون ، عروسیتون و ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من عذاب وجدان میگیرم ولی بازم اون کارو تکرار میکنم 

من دیدم نمیتونم بزارم کنار اون برنامه ای ک باهاشون چت میکردمو حذف کردم

الانم یادم اومد اعصابم خورد شد

هر که خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش .... 

مطمئن باش‌میتونی 

کافیه خودت بخوای

اولا بهتره کلا دوری کنی از چت چون معمولا افراد بیکار باهات هم صحبت میشن

دوما اگه دوباره بحث به جای بدی کشید جدی برخورد کن و دیگه حرف نزن با اون طرف

لطفا به حس عذاب وجدانت هم اهمیت بده 🌱

زبانت معمار است و حرف هایت خشت خام... مبادا کج بچینی دیوارِ سخن که خواهد ریخت بنای شخصیتت💖💫
2740
مطمئن باش‌میتونی  کافیه خودت بخوای اولا بهتره کلا دوری کنی از چت چون معمولا افراد بیکار باهات ...

مشکلم اینه انگار معتاد شدم و خودم استقبال میکنم وقتی طرف حرفای اونطوری میزنه و خیلی‌ ببخشید تحریک میشم 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

همین که عذاب وجدان داری یعنی خدا دوست داره و میخواد برگردی 

دقیقا من یبار بیشتر نشد ولی همینکارو کردم وقتی تصمیم گرفتم انجام ندم همراه باهاش نمازمم شروع کردم واقعا حس بهتری دارم

هر که خود داند و خدای دلش ، که چه دردیست در کجای دلش .... 
دقیقا من یبار بیشتر نشد ولی همینکارو کردم وقتی تصمیم گرفتم انجام ندم همراه باهاش نمازمم شروع کردم وا ...

خداروشکر عزیزم 

عزیز سفر کرده ی من به جای تموم وقت هایی که نتونستم باهات حرف بزنم گریه کردم🖤🥀
2706