2733
2734

من در واقعیت اصلا با هیچ پسری ارتباط ندارم و تا حالا رل و اینا هم حتی نداشتم

ولی تو مجازی خیلی با پسرا حرف میزنم و خیلی‌ وقتا حتی حرفای اونطوری هم میزنن منم ادامه میدم🤦🏽‍♀️

لذت هم میبرم از این کار متاسفانه🤦🏽‍♀️

مثل خود ا ر ضا بی شده برام🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

می‌دونم گناهه ولی عین معتادا شدم نمیتونم ترک کنم حوصلم سر میره کلافه میشم

اما بعدش عذاب وجدان میگیرم 

خودم حس میکنم بخاطر اینه که تو واقعیت خیلی تنهام و هیچ دوستی ندارم بخاطر همین از این طریق خودمو سرگرم میکنم 

اون همه نمازایی که خوندم همشون بر باد رفت ینی خدا دیگه هیچ کدومو قبول نمیکنه😭💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

سالاااام من یک سالمم پنج روزه این کارو گذاشتم کنار 😎😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤

درگیر واقعیت بشی از مجازی دور میشی و ب نظرم واقعیت بهتره

اینکه حرفم میزنی مشکلی نداره انسان ادم اجتماعی هستش باید از ی جایی این نیازشو برطرف کنه

●کاربر آقا●    https://abzarek.ir/service-p/msg/1828836   
ینی توام مثل من بودی؟😂 خداروشکر یکی مثل خودم پیدا شد

البته از وقتی فهمیدم گناهه گداشتمش کنار😂

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
اگه حرفای زیر نافی زده نشه چه اشکالی داره حرف نرمال زدن که عیبی نداره ولی حرفای اونجور نه من به شخصه ...

خب مشکل همینجاست ک اونطور حرفا زده میشه متاسفانه منم لذت میبرم🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

کسی بوده مثل من؟ طبیعیه بنظرتون این رفتار؟؟

آره طبیعیه 

ولی مردم در موردش حرف نمی زنن

بهتره تو اجتماع گفته نشه

علاقه مند به تشخیص اختلال شخصیت و شخصیت شناسی (روانشناسی نخوندم خودم تحقیق کردم و آدمارو از نظر روانی بررسی کردم، مخصوصا آدمای غیر عادی یا دارای اختلال شخصیت) در خواست دوستی قبول نمی کنم مگر اینکه از قبل دلیلشو بدونم.
2706