2737
2739
عنوان

فکر خودکشی😅🖤💔

133 بازدید | 9 پست

دوست صمیمیم بهم خنجر زده رفته با عشق قبلیم که من هنوز عاشقشم

حالم خیلی بده

میخام یه فعالیتی انجام بده این فکر از سرم بیرون شه

کار انلاینی سراغ ندارید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما وجودتون بینهایت و همیشگیه و چون خودتونو محدود به کسی یا چیزی میکنید رنج میبرید اما اگه خودتونو محدود به کسی نکنید همیشه در آرامش و شادی و عشق خواهید بود. تموم زیبایی های دنیا و آسمون و کهکشون ها دربرابر انسان مثل سَرسوزنی دربرابر اُقیانوسه اصلا قابل مقایسه نیست ..پس خودتو که بینهایتی محدودِ چیزای سَطحی و اَلکی نکن..نزار بینهایتِ درونت منتظر چیزای سَطحی بمونه... کافیه بدونی چقدر اَرزش و جایگاهت بالاست که فراتر از همه چیزی.....چیزی که حَواسِ تو رو از باریدنِ برف و بارون پَرت کنه و نزاره بوی عَطرِ گُل و گندم و خُنکی نَسیم رو اِحساس کنی و نزاره عاشقانه حرف بزنی و با شادی زندگی کنی اشتباهه و انتخابش نکن....

2731

به مادرت و کسایی که دوسِت دارن فکر کن و بخاطر دو تا موجود پست و بی همه چیز اونا رو ناراحت و از خودت محروم نکن❤️‍🩹 بعد یمدت همه چیز برات عادی میشه پس احساسی تصمیم نگیر

تو این مدت میتونی مثلا دستیار ناخنکار بشی یا بری کاشت مژه یاد بگیری یا تو کافه کار کنی یا هم اینکه منشی کلینیکی جایی بشی تا حواست پرت بشه

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
نمیتونم فقط کار با گوشی چون الان مریضمو اینا به مریضی دارم نمیشه

اگه ادیتت خوب باشه میتونی ادمین بشی

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740
میتونم ولی کجاست کار😅😅

تو دیوار شاید پیدا بشه گلم