2737
2739
عنوان

زیارت امام حسین در خواب

53 بازدید | 12 پست

من در طول یکی دوماه گذشته تو خواب دوبار زیارت کردم اصلل کربلا نرفتم خواب قبل نتونستم زیارت کنم ولی دیشب قشنگ من چسبیده بودم به ضریح و اونقسمت که من زیارن میکردم ضریح کوچکی بود البته به طرف های دیگه ضریح بزرگ میشد احساس آرامش شدیدی داشتم و میدیدم بقیه همراهانم میگفتن زیارت نمیکنیم مریض میشیم ولی من خیلی حس خوبی داشتم و قبل از اینکه برم حرم تو پیاده رو تا حرمو دیدم میدویدم سمتش ....خاستم برم زیارت حرم حضرت عباس هم ولی کفشام گم ش ده بود هرچی گشتم پیدا نکردم دیگه بیدار شدم ...

حاجت رواييه 

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

بنظرتون کسی که زیارت کنه تو خواب واقعا زیارت کرده 

اینم بگم من همیشه از خدا میخام بهم یه پسر بده یا اسمشو بزارم رضا یا حسین ولی از ترس اینکه بچم پسر نشه اقدام نمیکنم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
در این لحظه حاجت خاصی نداشتم اخه 

خواب خوبيه در هر حال 

انشالله در واقعيت قسمتتون 

به يه قسمت ضريح كوچيكتره از باقي قسمت ها فكر كنم سمت قبر علي اكبر باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

منم یه بار خواب دیدم تو اتوبوس نشستیم کسی نگفت ولی انگار میدونستم میخوایم بریم حرم امام حسین اتوبوس که نگه داشت پیاده شدم دیدم کعبه روبرومه انقددد گریه کردم تو خواب که بیدارشدم بالشتم خیس بچد

2740
خواب خوبيه در هر حال  انشالله در واقعيت قسمتتون  به يه قسمت ضريح كوچيكتره از باقي قسمت ه ...

نمیدونم واقعاده سال پیشم تو خواب دیدم رفتم کربلا ولی قبور ائمه ضریح نداشت ...

منم یه بار خواب دیدم تو اتوبوس نشستیم کسی نگفت ولی انگار میدونستم میخوایم بریم حرم امام حسین اتوبوس ...

من اولین بار بود تو خواب ضریح رو سیر دل گرفتم کنارش نشستم اون لحظه تو دلم میگفتم استغفرالله حس جوجه ای دارم که زیر پر مادرشه یه گرمای خاصی تو وجودم بود 

نمیدونم واقعاده سال پیشم تو خواب دیدم رفتم کربلا ولی قبور ائمه ضریح نداشت ...

🥲چقد خوبه اين خابا 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من اولین بار بود تو خواب ضریح رو سیر دل گرفتم کنارش نشستم اون لحظه تو دلم میگفتم استغفرالله حس جوجه ...

حس خیلی خوبیه میدونم منم یه حسی داشتم که نمیتونم توصیفش کنم انگار دلم پر باشه و خدارو دیده باشه از ته دل گریه میکردم