2733
2739

من هر پارکی میرم  فقط  سیگار کشیدن جوونا و مسخره بازیاشون میبینم یا افراد خیلی مسن و دورهمی شون و گفت و گو راجع به عروسو دامادوضع اقتصادیشون.  الان اومدم پارک روم نمیشه کتابم در بیارم. کتابمم باید با صدای کمی بلند و با تکرار بخونم😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به کجا داریم میریم که مردم از کتاب خوندن و ترویج علم خجالت میکشن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2728

آره من گاهی عصرا میرم تو پارک قدم میزنم کتابم میخونم چه ایرادی داره اتفاقا کار شما درسته نه اونا

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2738

تا جایی که حضور ذهن دارم ندیدم فرد یا افرادی 

گارد داشته باشند در قبال کتاب خواندن دیگران 

این افکار منفی شماست بهتره سرکوبش کنید 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍

وا اسی در بیار کتابتو 

مگه میخان بریزن سرت اگه کتابو بیاری بیرون؟

باور کن منم تو دانشگاه وقتی بیکارم میرم میشینم تو حیاط مطالعه آزاد میکنم گاهی هم با صدای بلند میخونم خیلی هم حال میده کسی هم حق ندارند بهم بگه چرا اینجوری می‌کنی اختیارم دست خودمه

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2706