2733
2734

خبرگزاری مهر، گروه دین و اندیشه_رضا کریمی:  وَ مِنْ آیٰاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَکُمْ مِنْ أَنْفُسِکُمْ أَزْوٰاجاً لِتَسْکُنُوا إِلَیْهٰا وَ جَعَلَ بَیْنَکُمْ مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً إِنَّ فِی ذٰلِکَ لَآیٰاتٍ لِقَوْمٍ یَتَفَکَّرُونَ (روم٢١) مهم‌ترین  است و در عین اختصار دارای لایه‌هایی پنهان و کمتر گفته شده است که ..

برای میسر شدن و تسهیل امر ازدواج، سوره مبارکه الفجر را یکبار بر مقداری آب پاک بخواند و سپس مقداری مناسب حنا در آن آب بریزد و حنا را بر موهایش بگذارد (ترجیحا روز جمعه صبح این کار را انجام دهد). سپس در روز جمعه بعد از نماز عصر اعمال ذیل را انجام دهد:

اول اینکه: سوره مبارکه الرحمن را هفت بار قرائت کند و سپس این دعا را بخواند:

(اللهم بحق عروس القرءان سوره الرحمن اجعلنی عروسا لبعل مبارک یعیننی على طاعتک.)

دوم اینکه: در یک ورقه بدون خط این حرز را بنویسد و بر گردن آویزد (در کیف دعا بر گردن بیاویزد):

۱۰ مرتبه بسم الله بنویسد. سپس ۱۰ مرتبه حرف واو را بنویسد (و). بعد از آن سه مرتبه حرف میم را بنویسد (م)؛ و بعد از آن سه مرتبه حرف لام را بنویسد (ل)؛ و سپس این آیه شریفه را بنویسد:

بسم الله الرحمن الرحیم ” وأذن فی الناس بالحج یأتوک رجالا وعلى کل ضامر یأتین من کل فج عمیق لیشهدوا منافع لهم؛ و در پایان حرز بنویسد:

(اللهم ابعث بعلاً صالحاً یأتی لفلانه بنت فلانه بحق هذه الأسماء وبحق محمد واله الطیبین الطاهرین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب پس چرا بعضیا اصلا ازدواج نمیکنن و بعضیا سه بار ازدواج میکنن ببخشید یعنی اون سه نفر همه با همون یک زن به آرامش میرسیدن؟به نظر من جهان هستی خیلی پیچیده تر از اینهاست که ما بخوایم نظری بدیم و یا تحلیل داشته باشیم و اینکه راست میگن هرچه بیشتر تلاش کنی که بفهمی متوجه میشی که هیچی نمیدونی

2731
خب پس چرا بعضیا اصلا ازدواج نمیکنن و بعضیا سه بار ازدواج میکنن ببخشید یعنی اون سه نفر همه با همون یک ...

خدا گفته ای انسان برای آرامش شما از جنس خودت آفریدیم بگرد اونی که برای تو هست بیاب هنر هستش

وَمِنْ آيَاتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْوَاجًا لِتَسْكُنُوا إِلَيْهَا وَجَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَرَحْمَةً إِنَّ فِي ذَلِكَ لَآيَاتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ ﴿۲۱﴾
انصاریان: و از نشانه های [قدرت و ربوبیت] او این است که برای شما از جنس خودتان همسرانی آفرید تا در کنارشان آرامش یابید و در میان شما دوستی و مهربانی قرار داد؛ یقیناً در این [کار شگفت انگیز] نشانه هایی است برای مردمی که می اندیشند،
خرمشاهی: و از جمله آيات او اين است كه براى شما از نوع خودتان، همسرانى آفريد كه با آنان آرام گيريد، و در ميان شما دوستى و مهربانى افكند، و در اين امر براى انديشه‏وران مايه‏هاى عبرت است‏
فولادوند: و از نشانه‏ هاى او اينكه از [نوع] خودتان همسرانى براى شما آفريد تا بدانها آرام گيريد و ميانتان دوستى و رحمت نهاد آرى در اين [نعمت] براى مردمى كه مى‏ انديشند قطعا نشانه‏ هايى است
خب پس چرا بعضیا اصلا ازدواج نمیکنن و بعضیا سه بار ازدواج میکنن ببخشید یعنی اون سه نفر همه با همون یک ...

قرآن هنوز براخیلی ها باز نشده اسرار دارد .ولی طلاق را برا جدایی گذشته آدما از لحظ رشد عقلی یا تکملی دور هستش نمیشد تمام ادما را یکسان دید از لحاظ رشد

2740
سبب و راه زیاد هستش بغیر حرام

نه واقعا خیلی جاها به این‌ چیزا نیست عزیزم هر دری میزنی بن بست میخوری مطمئن باش کسی که دنبال ازدواجه فقط یمدت کوتاه تلاش نمیکنه بلکه همه عمرش امید داره و واقعا تلاش میکنه اما اینکه بشه یا نه چیزی هست که انگار از کنترل ما خارج هست یچیزی مثل همون قسمت که برای بعضیا سه چهارتا نوشته و برای بعضیا هم هیچی

نه واقعا خیلی جاها به این‌ چیزا نیست عزیزم هر دری میزنی بن بست میخوری مطمئن باش کسی که دنبال ازدواجه ...

داشتن قرب به خدا درست میشد از خدا دوری کردن باعث گمراهی میشد .شما اگر به روانشناس مراجعه کنی میگد اگر میخواهی به خواسته ات برسی افکارت را بزار روخواسته ات دفتری بردار بنویس تکرار کن بهش برسی نمیگد بر خیابون بگرد مزاحم مردم باش 

انسان روی زمین افریدگار خدای دوم زمین هست .ازدواج کامل میکند دونفر را بشرطی که با خدا باشد خدا جو باشد تجملات خودش با خواستن درست میشد باور باید درست باشد

داشتن قرب به خدا درست میشد از خدا دوری کردن باعث گمراهی میشد .شما اگر به روانشناس مراجعه کنی میگد اگ ...

عزیزم منم نرفتم تو خیابون مزاحم مردم بشم تاحالا تو زندگیم با هیچکس پسری دوستی هم نداشتم چون خدا نهی کرده گفتم لابد دلیلی داشته منم همین کارا رو کردم دعا ذکر یا بقول شما روانشناسی جذب و حتی خیلی جاها به کمتر از خودم قانع شدم و یا واسطه فرستادیم برا کسی اما اصلا نمیشه 

2706