2733
2739

دیدین بعضیا وقتی خوشن سرشون گرم یادت نیستن اما تا تنهامیشن حوصلشون سرمیشه یادت میفتن .هرگز باهمچین ادمایی نباشین چون شمارودوست ندارن اونا فقط خودشونودوست دارن .من نظرم اینه کسیروکه عاشقشی رهاش کن چون توعاشقشی نه اون کسیودوست داشته باش که عاشقت هست  

‌بغلم کن که هوا سوز فراوان داردبدن یخ زده ام حال پریشان دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بشی مسکن طرف تو روزای سختش طوری ک معتادت بشه

من یقین پیدا کردم اونی عاشقت نیست هیچوقت عاشقت نمیشه وادم ازعشق یکطرفه ضربه میخورده  من باید از تجربه بقیه استفاده میکردم ولی حماقت کردم خودم تجربه کردم نزارین سرگرمی کسی باشین چرابازیچه باشیم ؟باورکن اونی که عاشقت نیست هرگز بفکرت نیست توهمش نگرانشی دلتنگشی ولی اون عین خیالش نیست اون ادماخودخواهن پاش برسه جوری ولت میکنن که هنگ میکنی میگی من خوابم این همون ادمه ؟همش حرفن توخالی 

من یقین پیدا کردم اونی عاشقت نیست هیچوقت عاشقت نمیشه وادم ازعشق یکطرفه ضربه میخورده  من باید از ...

نه من عاشق نیستم

ولی طرف داره میشه..

تو تاپیکم هستش اگر بخواین بخونین

هیچوقت سمت عشق یکطرفه نرفتم..آسیبش بیشتر و عمیقتر از حسیه که باید بهم بده

نه من عاشق نیستم ولی طرف داره میشه.. تو تاپیکم هستش اگر بخواین بخونین هیچوقت سمت عشق یکطرفه نر ...

من همه روزای تلخم همه بدبختیام بخاطریکطرفه بودن حسمه من دیگه طرفوسرزنش نمیکنم مقصرخودمم برااعتمادم براسادگیم   باید کشید کنارازچنین رابطه هایی که فقط اونی که عاشقه اذیت میشه طرف مقابل که اصلا براش مهم نیست 

2738
عزیزکم.. تجربه میشه  :) امیدوارم یه آدم درستی بباد تو زندگیت

فدات شم  دعاکن قوی بشم من باید غرورموبسازم