2737
2739
عنوان

کاربر اقام)اقایون بیان💢

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 74 پست
نه بابا این معلوم نیست حرفاش درست باشه سگ که حداقل‌ یه آدم از صد متری ببینه سر صدا میکنه یا الافه ...

بیا قضاوت نکنیم  ی چنین جریانی برا حسین تهی رخ داد سگش بیهوش کردن حتی پارس نکرده بود بعد کل خونشو پولامو برده بودن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب هیچکس اخه سگمو ببرم با خودم هرجا میرم ؟ مگه سگ پاپیه

اول فک کردم پاپیه 😒 بعدم کی میدونست شما چیاداری و کجاهستی یاچقد وقت دارن تا کارشون تموم شه قبل برگشت شما هرکسی بودن از رفتن و دیر اومدن شما اطلاع داشته 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
برو الاف خودت نکن مردمو  تو که میدونی همسایه هات دزدن پس چرا میگی برم دوربیناشونو چک کنم برو ...

من کجا گفتم همسایه هام دزدن؟😂 میگم وقتی مثلا ۴ تا دزدن ی سگ کاری نمیتونه بکنه

اخه توجها شما ب چ درد من میخوره؟

اره همینجوری بگم همسایه م دزده تا ب جرم تهمت زدن خودمم بگیرن

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
2728
وای ماهم داییم از همین سگا داشت دزدا با چاقو کشته بودنش تازه خیلیم وحشی بودا ولی خب

عه

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
اونم هست ولی مگه خون دیدی

نه تو حیاط اصلااا

اول فک کردم پاپیه 😒 بعدم کی میدونست شما چیاداری و کجاهستی یاچقد وقت دارن تا کارشون تموم شه قبل برگش ...

اخه هیچکس نمیدونست خب

2740
بجای اینکه سگ بگیره اونا گرفتنش 😂😂

حال و حوصله خنده و شوخی ندارم .

وای ولی سگت حیف بود خونه‌ خودتون دوربین نداره

نه اخه اگه داشت دنبال دوربین خونه مردم بودم

2706