2733
2734
عنوان

کاربر اقام)اقایون بیان💢

801 بازدید | 74 پست

سلام داداشا

پریروز خونمو دزد زد انقدر خسارت زدن

گیتارمو بردن ۱۳ جفت کفش بردن قهوه سازمو بردن چراغ جلو ماشین سنگین ، نوشیدنی*****اینا به کنار سگمم نیست حالا نمیدونم اصلا زندس یا بردنش

یا از ی طرف میترسم برده باشنش ی جا ولش کرده باشن خطر داره برای بقیه من حتی برای بیرونم باید پوزبند ببندم برا این حالا اگه ول باشه ک هیچی

خونه بغلیا یکیشون دوربین داره خودم باید برم دوباره تو پاسگاه؟ یا برم خونشون ببینم

اصلا این دیگه پیدا میشه؟

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس

ای وای چقد بد شانس

سگت چیه مگه؟

💚تنها توکلم به خدا و بعد از خدا به خودشه💛‌🛑دیگ قول میدم بحث نکنم 🙂چون کاربری قبلیمو بخاطر دعوا با ی کاربر بی فرهنگ ب چخ دادم و میرسیم ب جمله معروف ((جواب ابلهان خاموشیست)) از دوستای نی نی سایتیم معذرت میخوام چون مجبور بودم بگم حوصله بحث ندارم😘🧡👈🏻 (((توجه کن تویی که توهین میکنی تو ی مادر هشت پایه 🐙🦑 پدر کوسه ای🐋)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اون سگی که تو میگی باید دزدارو تیکه تیکه میکزد

همینننن میترسم کشته باشنش 

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس

سگت چرا نگهبانی نداد

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2740

باید دیروز زنگ‌می زدی کلانتری 

الانم برو اگ‌همسایه اجازه داد ببین اگ‌نداد برو کلانتری بگو

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
ای وای چقد بد شانس سگت چیه مگه؟

پیت بول

وقت بخیر 

برین پاسگاه پیگیری کنید 

ولی درکل سگتون باید پاره میکرد دزدارو

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

خونه مجردی؟ کجا رفته بودی چراسگتو نبردی به کی گفته بودی قراره جایی بری ببین اشناس که از همه چیت خبر داشته 

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2706