2733
2739
عنوان

سقط بارداری پوچ

60 بازدید | 5 پست

سلام خانوما،من مشکل تنبلی تخمدان دارم.بعد از ۵ ماه درمان باردار شدم،بعد متوجه شدم بارداری پوچ هست،و دیگه رشد نکرده و خود به خود سقط شد.کیا مثل من بودن و زود باردار شدن و بچشون سالمه؟و چه کارایی کردن

سقط کردم اما هنوز درگیر سقطم باید عمل شم 

دکتر گفته تا ۳ ماه اقدام نکن بعد ۳ ماه اقدام کن

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

من بعدش به مدت ۱ ماه و نیم سبک غذا خوردنمو تغییر دادم بلافاصله باردار شدم. و بارداریمم هیچ مشکلی نداشتم خداروشکر.

ولی خیلی سخت بود رژیمش

مثلا هیچ غذای فراوری شده ای نمیخوردم حتی نان یا ادویه یا پنیر یا هرچی توی نت بود که فراوری شدس حتی یک بار.

فقط یادمه مرغ و یا گوشت و با پیاز میپختم با برنج میخوردم

۴ کیلو هم کم کردم

من بخاطر تیروییدم چون سمی شده بود اینکارو کردم چون بعداز سقط بخاطر تیروییدم دکترم بهم اجازه بارداری مجدد رو نمیداد

ولی خداروشکر تیروییدم جابش خوب دراومد بعد این رژیم

👶❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من بعدش به مدت ۱ ماه و نیم سبک غذا خوردنمو تغییر دادم بلافاصله باردار شدم. و بارداریمم هیچ مشکلی ندا ...

بارداری شما هم پوچ بود؟من قبل بارداری خیلی رعایت کردم،۷ کیلو وزن کم کردم.دارو واسه کیفیت تخمک هم می‌خوردم.نمیدونم چرا اینطوری شد

یعنی هر بار پوچ بوده؟

نه پوچ نبود قلبش ندیدیم خون ریزی کردم بعدش و داستان زیاد داره 

۳ ماهه درگیر سقطم بقایا و خون ریزی اینا

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین