2737
2739
عنوان

رفتار درست با عروس

277 بازدید | 36 پست

عروس ما دنیای ذهنی ش واقعا کوچیکه و خیلی زبون نیش داری داره، و اگر داداش من کوچکترین توجهی به مامانم نشون بده یه داستانی در میاره. ما بعنوان خانواده ی شوهر هیچوقت در مقابل حرفاش چیزی نمی گیم چون نمی خوایم داداشم ناراحت بشه، اما بعد از دیدن این پیامش توی گروه خانوادگی خیلی دلم شکست، به نظرتون واقعا چه واکنشی باید نشون داد

این عکسو فرستاده گروه خانوادگیتون؟؟؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب ولی اون زن باید درک کنه قبل از اینکه همسرش باشه پسر یکی دیگس وظیفشه به مادرش محبت کنه ولی از کجا معلوم منظور داشته

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن
2740

زن بی فکر و بی سیاستیه حتما تازگی ازدواج کرده و فکر میکنه مالک شوهره بذار یه مدت بگذره درست میشه به خامیش دامن نزنین 

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻

چه دل پری داره.شاید برادرت زیادی به مادرش وابستس که همسرش ناراحته یا به همسرش کم محبت میکنه.شما نیازی نیست با تندی پیام بدی.میتونی محترمانه بعش بگی عزیزم شما مشکلی با برادرم داری 

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2706