2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان کدومشون ثبت نام دارن؟

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2728
شاهین واطلس فک کنم

ممنپن عزیزم ستیپا اول قرعه کشیه فک کنم ایرانخودرو باید حساب رو وکالتی کنی

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
عزمزم چطور حساب رو باید وکالتی کنیم؟

بانک باید بری اونجا حسابتو وکالتی میکنن یااگه نکردن از سامانه ی همون بانک  اش تو نت خودت میتونی پیداکنی نوشته وکالتی کردن ولی یه مقدار پول رو بلوکه میکنن مثلا ما اسفند ۱۴۰۱  ۱۰۰تومن بلوکه کردن ازمون 

2738
عزمزم چطور حساب رو باید وکالتی کنیم؟

فعلاثبت نام نیست نیازبه حساب وکالتی نداری پول توحسابت باشه لحظه ثبت نام میکنی واریز میکنی فقط حسابت رمزپویاداشته باشه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید