2737
2739
عنوان

براتون کوثر میخونم

152 بازدید | 45 پست

التماس دعا

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@آرزوهام3    

@سرو،محمد    

@دختر_اردیبهشتم    

@نون_بربریییی    

براتون خوندم

لطفا برای ازدواج خوب و به زودی ام‌دعا کنید✨یا اللهُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا فاطِمَه یا صَاحِبَ‌الزَّمان اَدْرِکنی وَ لا تُهْلِکْنی✨ 
2731
برای من بخون 🙏🙏

چشم

@آرزوهام3     @سرو،محمد     @دختر_اردیبهشتم     @نون_بربریییی ...

ممنونم لطف کردید

شرمنده محبتت❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2738

سلام 

قبول باشه 

اگر میشه لطف کنید برای من و دوستانم دعا کنین. ممنونم🌼 

@جان_و_جهانم    ‍

@queenمریم  

@درمسیرخدا  

@تنهاترین۲۴  

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
سلام  قبول باشه  اگر میشه لطف کنید برای من و دوستانم دعا کنین. ممنونم🌼  @جان_و_ج ...

چشم‌حتما🌹🌹

ممنونم لطف کردید شرمنده محبتت❤️

🌹🌹

میشه لطفا برای خونه دار شدن @mlita91    

و رفتن به کرمانشاه برا همیشه @nazroz20    

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
چشم‌حتما🌹🌹

چشمتون سلامت خواهر جان 🌼💚

سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرده‌ام و نه با تو دشمنی کرده‌ام( سوره ی ضحی آيات 1 تا 3).     معجزه اتفاق می افته، مثل یه نور...✨اَلْحَمُدُ لِلَّهِ کَمَا هُوَ اَهْلُه.                                                  گاهی خدا آن قدر صدایت را دوست دارد که سکوت میکند تا تو بارها بگویی خدای من❤️
میشه لطفا برای خونه دار شدن @mlita91     و رفتن به کرمانشاه برا همیشه @nazroz20   ...

چشم❤❤

@shahrivar83   موفقیت ابجیییمممم و اینکه زودتر ببینمش❤️

استاتر خیلی لطف داشتید به من برا حاجتت صد صلوات می‌فرستم شرمنده می‌کنی هرسری منو💕

2706