2737
2734
عنوان

مادرشوهرم واقعا آدم جالبیه🤣

309 بازدید | 18 پست

چن وقت پیش به من تیکه مینداخت که کله وسایل جهاز فلانی همشهری شماس اورده(خودشون رسمشونه پنج تیکه وسایل بزرگ بیارن کردنش سه تا )

بعد چن روز پیش رفته بود جهاز بینی عروس جاریش ایراد گذاشته بود رو تلویزیون گفته بود کوچیک گرفتن (تلویزیونو داماد گرفته بوده ینی پسر جاریش)

خیلی میخواستم بگم اون حداقل خریده شماکه پنج تا رو کردین سه تا سه تام زورتون اومده بگیرین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم ۲ساله عقدم.مادروپدرشوهرم میگن نداریم براتون عروسی نمیگیریم ولی ۹سال پیش برا پسربزرگش عروسی گرفتن.شوهرمم ک نداره بگیره.مادرشوهرمم برا منو شوهرم کاری نمیکنن ولی هزاران توقع مالی و احترام رو از منو شوهرم دارن.شوهرمم به حرفشون گوش میده.مادروپدرشوهرم درسته الا هزینشو ندارن ولی اخلاقی و رفتاری ک میبینم اصلا بی مسئولیتن. خودشونو زدن ب اون راه.تلاشی برا ما نمیکنن و ب فکر ماهم نیستن.فکر خودشونن.خانما من الا بعد ۲سال خشک و خالی بدون عروسی برم سر زندگی دلم نمیخاد با این مادروپدر شوهر حرف بزنم.ولی اونا دست برنمیدارن.من چیکار کنم 

مادرشوهره من وقتی جهیزیم  رو آوردن با خواهرشوهر کوچیکم وایستادن  ریز ریز خندیدن  و پوز خندیدن زدن ، به یک سال نکشید دخترش ازدواج کرد ، سر جهاز دادن اشکش  در اومد ، آخرم مادره پسره برگشت گفت خوب شد خودتون رو تو زحمت ننداختید  ، همینا برای شروع زندگی خوبه 

2738
منم ۲ساله عقدم.مادروپدرشوهرم میگن نداریم براتون عروسی نمیگیریم ولی ۹سال پیش برا پسربزرگش عروسی گرفتن ...

بابا عزیزم برات مهم نباشه، خودتون برید لباس عروس بپوشید برید آتلیه عکس بندازید شبشم  یک رستوران خوب ، بعد زندگیتون  رو شروع کنید بدون دغدغه

جالبه حرف تعدد ازدواج میشه همه مردا میگن تو دین اسلام مرد میتونه چهارتا بگیره

بعد تو همون دین اسلامشونم گفته تهیه اسباب و وسایل زندگی (جهیزیه) به عهده مرده😑 حتی سیسمونی خانم هیچ وظیفه ای نداره

هر کجا به ضررشونه تغیرش دادن...

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
منم ۲ساله عقدم.مادروپدرشوهرم میگن نداریم براتون عروسی نمیگیریم ولی ۹سال پیش برا پسربزرگش عروسی گرفتن ...

ببین دقیقا خانواده شوهر منم همینن منو شوهرم پول گذاشتیم همون اول جشن عقدو مثه عروسی گرفتیم که عقده جشن نداشته باشم

هر توقع مالی ام که میکنن خانوادش ما میگیم نداریم هزینه جشن دادیم  هزینه وسایل و خونه هس. شمام اینکارو کنید  بنظرم

الان زورش اومده مادره داره اینجوری تیکه میندازه رو مخمه

کلا شوهر کردن اینه خانوادش اومدن که برینن تو اعصاب آدم 

تو باشی بعدش با این خانواده شوهر رفت و امد میکنی دلت ازشون نمیگیره 

نه عزیزم چون منم مشکل شما رو داشتم دقیقا . ولی دیگه بیخیال شدم و چسبیدم به زندگیم ، اتفاقا بعدش هم خیلی نرمال و عادی رفتار کردم ، نذار خانواده همسرت بفهمن ناراحت شدی

نه عزیزم چون منم مشکل شما رو داشتم دقیقا . ولی دیگه بیخیال شدم و چسبیدم به زندگیم ، اتفاقا بعدش هم خ ...

میشه بگی چرا نزارم بفهمن؟؟من دوسدارم بفهمن ک ازشون دلگیرم و در حق ما کوتاهی کردن

اگ متوجه نشن ک زبونشون درازتر از قبل میشه 

2706