2733
2739
عنوان

خانما اگه همسرتون برای خواهرش هدیه بخره شما ناراحت میشید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 114 پست
اره داداشم برام ساعت خریده در حد دو سه تومن گفت فقط به یاسی نگو بین خودمون بمونه رفتم فلان جا دیدمش ...

حتماحتماحتمااگرتوانش داری یکجوری جبران کن

ازاینکه گفته به یاسی نگوحس خوبی نگرفتم، 

هدیه دادنش خوب بود، امامخفی کاری نمیپسندم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ۲ساله عقدم.مادروپدرشوهرم میگن نداریم براتون عروسی نمیگیریم ولی ۹سال پیش برا پسربزرگش عروسی گرفتن.شوهرمم ک نداره بگیره.مادرشوهرمم برا منو شوهرم کاری نمیکنن ولی هزاران توقع مالی و احترام رو از منو شوهرم دارن.شوهرمم به حرفشون گوش میده.مادروپدرشوهرم درسته الا هزینشو ندارن ولی اخلاقی و رفتاری ک میبینم اصلا بی مسئولیتن. خودشونو زدن ب اون راه.تلاشی برا ما نمیکنن و ب فکر ماهم نیستن.فکر خودشونن.خانما من الا بعد ۲سال خشک و خالی بدون عروسی برم سر زندگی دلم نمیخاد با این مادروپدر شوهر حرف بزنم.ولی اونا دست برنمیدارن.من چیکار کنم 

2728

نه به هر حال خواهرشه

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

کادو مناسبتی هر سال میدیم. در حد ۲ ۳ میلیون. عیدی

و هیچ مشکلی ندارم. خودمم میگردم چیز خوب پیدا کنم یا پاکت پول خوشگل

منظورت همین جوری یهویی بی مناسبتی کادو هست؟

بهترین چیز رسیدن به نگاهیست که از حادثه عشق تر است...
ب این فک میکنم قبل اینکه شوهر من باشه داداش اون بوده . اون دخترم ب محبت برادرش حتی بعد ازدواجم احتیا ...

من مجردم.داداشم از ترس زنش چند ساله ب من عیدی نمی‌ده😂چند سال پیش داد گفت صداتون در نیاد 

2740
اره جون دلت حتما مجردی اینو میگی🤭

😑😑😑😑ربطی نداره 

قلب و مغز آدم باید مریض باشه که فقط شوهرش رو برای خودش بخواد کسیکه به خواهر و مادرش احترام نزاره به هیچ دردی نمیخوره 

اگر مادرشوهر و خواهر شوهر بدن پس شوهرم که اون مادر تربیت کرده بده  

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
منم ۲ساله عقدم.مادروپدرشوهرم میگن نداریم براتون عروسی نمیگیریم ولی ۹سال پیش برا پسربزرگش عروسی گرفتن ...

مقصراونهانیستن

همسرتون بایدکاری کنه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

اصلا 

خوشحال هم میشم که فردی شریک و همراهم هست که به خانوادش اهمیت میده و قبل از من بلد بوده با جنس زن چه جوری رفتار کنه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
اره جون دلت حتما مجردی اینو میگی🤭

من که متاهلم هم نظرم باهاشون 

الان چی میگید؟😂

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
خیر باید خیلی شخصیت سخیف و مریضی داشته باشم که مشکل داشته باشم با این مساله

آدما شخصیت ها و افکار متفاوتی دارن از هم   شما نمیتونی چون افکار و امیالت فرق میکنه ب اونایی ک حسودیشون میشه بگی مریض من خودم خیلیا رو دیدم ک از عشق زیاد ب همسرشون اینجورین و کاملا سالمن پس چون ما یجور فک میکنیم دلیل نمیشه هرکی خلاف ماست سخیف یا مریض باشه

مقصراونهانیستن همسرتون بایدکاری کنه

چیکار کنه شوهرم ک هزینه عروسی نداره.وقتی پدرش برا برادر بزرگش گرفته چرا نباید الا برا اینم هیچ تلاشی نمیکنه.خودشو راحت کرده ک ندارم و هزار تا توقع از ما داره 

2706