2737
2739
عنوان

تبخال تناسلی

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 28 پست
نه عزیزم من این مشکل داشتم یبار فکر میکردم دیگه نمیزنه وقتی زد دیروز استرس شدم 

ایشالا که حل بشه عزیزم ♥️

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ جالب تا جواب غیر مزاجتون میشنوید میگید با شما نبودم.... ب هرحال کمی قدرت و درکت رو بالا ببر درسته ...

بله درسته

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
2731
خب تو ناحیه تناسلی زده نمی‌دونم والا ینی ممکنه نباشه؟همسرم رو لبشون داشته منتقل کردن 

خب از اول بگو اونجاها هم زده دیگه.

اینو دکتر باید مشخص کنه. تبخال موقع زایمان طبیعی قابل انتقاله به نوزاد ولی خیلی کم خطرتره نسبت به زگیل 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2738
بله در واقع همون تبخال لب هستش که جای دیگه زده امیدوارم دیگه نزنه 😔😔

حتما به دکترت بگو ها

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
خب تو ناحیه تناسلی زده نمی‌دونم والا ینی ممکنه نباشه؟همسرم رو لبشون داشته منتقل کردن 

اره عزیزم منتقل کردن ، منم تازگیا متوجه شدم دارم فقط باید سیستم ایمنی بدنت و تقویت کنی ، ویروسش همیشه تو بدن میمونه وقتی ضعیف بشی میزنی

یافتن شادمانی در درونمان آسان نیست و یافتن آن در جایی دیگر ممکن نیست
من داشتم خدا رو شکر الان سه ساله نزدم و هشت ماه پیش زایمان کردم خدا رو شکر مشکلی پیش. نیومد 

داروی خاصی مصرف کردید ک خوب شد ، من دکترم گفت استرس نداشته باش سیستم ایمنیت و قوی کنی دیگه نمیزنی 

یافتن شادمانی در درونمان آسان نیست و یافتن آن در جایی دیگر ممکن نیست