2737
2734
عنوان

به نامزد اش بگم؟

276 بازدید | 35 پست

بچه ها من یه دوست پسر همکلاسی داشتم که از دو سه سال قبل همو می‌شناختیم و اون هر سری بهم پیشنهاد رابطه میداد و من همیشه شک داشتم به رابطه اش با دخترای دیگه.و اونم خودشیفته بود و سرا این قضیه جواب درستی نمی‌داد . تا این اواخر که گفت ازت خوشم نمیاد و می‌خوام ازدواج کنم و با همون که شک داشتم و حتی ازش پرسیدم دوس دختران گفت نه بابا بیچاره... بعد با همون الان نامزد کرده....

حالا من هر روز دارم به این قضیه فکر میکنم خسته شدم بخدا .... تمام فکر و ذکرمه

نه  بابا تو چکار داری برو زندگیتو بکن

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب دیگه مثل آشغال از فکر و ذهنتم بندازش دور

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔

شما نمیخواد بگی. خود دختره کم کم میفهمه این چیه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2740
ناراحتم ، میدونم درست نیست الآنم بگم بد برخورد می‌کنه یا دختره میگه منو انتخاب کرد و گذشته مهم نیست ...

میدونم گلم درکت میکنم 

حق کاملا با تو هست 

ولی خودت میدونی پایانش چی میشه 

یا در واقع دختره  چطور جوابی بهت میده 

پس چرا پیام بدی و خودتو خورد کنی؟

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...
اصلا متوجه نشدم چیشد 

با همونی که شک داشتم از سه سال پیش در رابطه بوده، بعد دنبال رابطه با من هم بوده ، دید پا نمیدم، بمن گفت ازت خوشم نمیاد. حالا با همون نامزد کرده

من اونموقع ازش پرسیدم این دختره کیه، دوس دخترته، منو پیچوند

وقتی با تو این کار رو کرده 

اگه با هزار نفر هم بره تو رابطه با تک تک هزار نفرشون همین کارو میکنه 

پس دیگه خودتو ناراحت نکن و عذاب نده

اره میدونم ممنون درک میکنی ، 

عزیزم  

2706