2733
2739
عنوان

دیروز کنکور ک دادم(انسانیم)....

297 بازدید | 26 پست

بچها من طول سال دست پا شکسته خوندم

از حدود تابستون پارسال هم شروع کردم خوندن ولی درست نه بشدت استرس و فشار ب خودم وارد میکردم

ماه اسفند و فروردینم ک مدارس تعطیل شد دچار افسردگی شدمو کلا نتونستم بخونم بخاطر فشاری ک طول سال ب خودم وارد کرده بودم

دیروز رفتم کنکور دادم ریاضی و فلسفه ک نزدم 

جامعه و روان و اقتصاد اونم اگ درست باشن خوب زدم

عربی فقط ترجمه ک اصلا نمیدونم درستن یا نه خلاصه نخوندم بودم و رفتم آشنا شم

ما چندتا فامیل حسود داریم ک هعی دیروز میگفتن چیکار کرده دخترت ب مامانم فلان

مامان بابام خیلی گناه دارن من هرچی راجب درس خواستم برام تهیه کردن

رشته هدفمم حقوق کرمان ک رتبه ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ میخواد

بچها میشه واقعا از الان بخونم تا تیر؟😭 بخاطر این انرژی منفی ک هعی دیروز میپرسیدن حالم بده اگ قبول نشم چی

همشم میگفتن اره کنکور شانسیه

اصلا اعتماد ب نفس ندارم ولی حتما باید قبول شم بنظرتون شدنیه؟😭😭 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب تو ک هدفت حقوق هست. چرا نمیری آزاد کرمان بخونی راحت استرس به خودت نده

ازاد مخالفن 

و اینکه خیلی سختی کشیدم تو این یکسال نمیخوام ب آزاد ختم شه همه خانوادم ازادو برا تنبلی میدونن حتما باید برم دولتی

2740

رشته تجربی قبولی حقوق آزاد و دولتی منطقه ۲ چه رتبه ای میخواد حدودا ؟

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2706