2737
2739
عنوان

دیشب داشت خفم میکرد 😢

677 بازدید | 28 پست

سلام صبحتون بخیر اخر هفته خوبی داشته باشین

وای بچه ها دیشب کم بود بمیرم 😢شوهرم وقتی خوابه انقد دست و پاش سنگین میشه ، هیکلشم به نسبت من خیلی درشت تره ، من شبا دوست ندارم زیاد بهم بچسبه وقتی خوابم ، چون حس میکنم نمیتونم راحت بخوابم ، ولی شوهرم برعکس ، عین کوالا میچسبه بهم ولمم نمیکنه ، هر چی باهاش صحبت میکنم که اینکارو نکن گوش نمیده ، دیشبم یه دستش زیر گردنم بود اون یکی دستش دور بازوم ، نصف شب یهو بیدار شدم دیدم دارم خفه میشم یعنی وااااقعا نمیتونستم نفس بکشم ، از چشمامم داشت اشکم میومد ، دیدم اون دستش ک دور بازوم بود افتاده رو گردنم یه دستشم ک زیر گردنم بود ، دستاشم به هم گره زده بود من مونده بودم اون وسط ، هر چی تلاش کردم دستشو بردارم نشد ، خوابشم یه موقع هایی ک خسته باشه سنگینه ،از ترس داشتم گریه میکردم و سعی میکردم نفس بکشم که بیدار شد ، انقد ترسیده بود خودش ، عصابمم داغون شده بود هر چی میگفت چیشده هیچی نمگفتم فقط گریه میکردم 😑بلند شد برام اب اورد عصبی بودم ابو ریختم رو صورتش ، یهو زد زیر خنده گفت چیشده ، وای عصبی ترم کرده بود دوست داشتم خفش کنم ، بهش گفتم داشتم خفه میشدم بعد میگه واسه اینکه بهت نچسبم اینو میگی ، گفتم ببین دارم گریه میگنم نفسم بالا نمیومد ، بعد ک باور کرد ناراحت شده بود نشسته بود انگار من داشتم خفش میکردم ، من بچگیم یبار جایی گیر کرده بودم خودشم میدونه که اگه حس خفگی بهم دست بده ممکنه از ترس تشنج هم کنم بعد وقتی اینجوری میشم معده درد شدید میگیرم ، چون خیلی حالم بد میشه عذاب وجدان گرفته بود  همینجوری نشسته بود بالاسرم از ناراحتی 😂منم تخت خوابیدم ، خیلی شب بدی بود 

تلاش خوبی بود برای بازدیدگرفتن

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تصورم از شوهرت سلمان تو نون خ😂

تا حالا شده حس کنی خدا داره پا به پات اشک می ریزه؟اون موقعی که حاجتی داری و به صلاحت نیست و بی تابی می کنی میگی خدایا آخه چرا؟خدا برای غصه خوردنت برای عجول بودنت برای بی تابیت پا به پات اشک می ریزه . من این لحظه رو حس کردم 💛🧡❤
2740
2706