2737
2739
آب سرد و موافقم.کی پس باید آب گرم ریخت؟هیچ وقت؟

اول برنجتو ک چند ساعت خیس میکنی بعد اون آبو می‌ریزی آب جوش می‌ریزی میزاری رو اجاق گاز پشتشو میگیری نرم ک شد آبکش میکنی آب سرد می‌ریزی.  بعد توی قابلمه  آب و روغن میزاری میزاری بالا داغ شد.  برنجو می‌ریزی توش تمام

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
کاری نداره شب قبل از مهمونی تموم ظرف ها وسیله هاتو آماده کن . از این طرف . دم صفح برنجتو بریز تو آب. ...

نه آب نمک بریزم که میشه نیم دانه.اصلا این کارو نکنین.بعضی ها سالاد و از شب قبل درست می‌کنن سلفون میکشن .من چندشم میشه 

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باید همین کارو کنم.۱۰سال میشه مثلا ازدواج کردم.خاله م میگه بعد ۶ماه از عروسی یاد گرفتم و هر نوع ...

بستگی ب تمرین داره دیگ من خودم فقط مهمونیا برنج آبکش میکنم چی بشه سالی یه بار مهمون داشته باشم حالا. عوضش جاریم برا خودشون ک سه نفرن هم آبکش میکنه مسلما اون دیگ حرفه ای شده شمام برا خودتون آبکش کنی دستت میاد قلقش 

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
اول برنجتو ک چند ساعت خیس میکنی بعد اون آبو می‌ریزی آب جوش می‌ریزی میزاری رو اجاق گاز پشتشو میگیری ن ...

خیس کردم یه بار برنج خورد شد.اصلا نباید خیس کنی اشتباهه.

بعدم اول باید آب قابلمه جوش بیاد بعد برنج و بشوری و بریزی و زیرشون کم کنی مغز پخت شه و خمیر نشه

2728
نه آب نمک بریزم که میشه نیم دانه.اصلا این کارو نکنین.بعضی ها سالاد و از شب قبل درست می‌کنن سلفون میک ...

ن منم سالاد شب قبل درست میکنم .چون اون روز ک مهمون دارم اصلا نمیرسم فک کن برنج زیادی درست کنی مرغ درست کنی خونه تمیز کنی . و..

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
مثل من.برنجت مشگلی چی بود؟مشگل برنج من خمیر شدن بود.سری بعدم خمیر شد.سری بعدترم خمیر شد.بازم یه بار ...

بین وقتی برنج درحال قُل خوردن هست اوقابلمه بایدجای کافی داشته باشه وآب کافی 

بعدش یکی دوتابرنجوامتحان کن نصفش کن اگردرحدیه نقطه کوچولوخام مونده موقع آبکشی هست

وقتی آبکش کردی ب ززتوقابلمه روش آب وروغن بریزودرشوبذارزیرشعله زیادباشه چنددفیقه اول وقتی داخل قابلما خوب بخارگرفت زیرشوکم کم میکنی میذاری قشنگ دم بکشه عااالی میشه🥰

بستگی ب تمرین داره دیگ من خودم فقط مهمونیا برنج آبکش میکنم چی بشه سالی یه بار مهمون داشته باشم حالا. ...

دیه باید با کته خداحافظی کنم‌‌ .همش آبکش کنم تا دستم بیاد.آبکش میکنم ولی برای۳نفر.دیگه نه که ۱۸نفر.۱۸نفره سخته.برنج ۳تا که هنر نیست.هست؟💚🌸

عزیزم تو مهمونی دادن برنج خیلی مهمه منم یه بار کلی تدارک دادم خیلی خیلی خسته شدم حیف برنجم خوب نشد ا ...

برنج ایرانی حدودا ۱۰ تا ۸ دقیقه تو آب قل بزنه باید آب کش کنی 

تا لحظه ای که ایبکش میکنی بالا سرش باش و تست کن 

وقتی برنج فشار بدی یه رگه داشته باشه آبکش کن 

2740
خیس کردم یه بار برنج خورد شد.اصلا نباید خیس کنی اشتباهه. بعدم اول باید آب قابلمه جوش بیاد بعد برنج ...

بله بعضی برنجارواصلانبایدخیس کنی مثل برنج ایرانی

ولی برنج هندی ودانه بلند بهتره خیس بخوره

بین وقتی برنج درحال قُل خوردن هست اوقابلمه بایدجای کافی داشته باشه وآب کافی  بعدش یکی دوتابرنج ...

ته دیگ نمیندازین پس

برنج ایرانی حدودا ۱۰ تا ۸ دقیقه تو آب قل بزنه باید آب کش کنی  تا لحظه ای که ایبکش میکنی بالا س ...

همش بالا سرشم.فقط بایدوقت کنی

دیه باید با کته خداحافظی کنم‌‌ .همش آبکش کنم تا دستم بیاد.آبکش میکنم ولی برای۳نفر.دیگه نه که ۱۸نفر.۱ ...

هست انشاالله. 😂 بنظر من حجم برنج زیاد مهم نیست همین ک بدونی برنجو کی از رو اجاق برداری هر تعداد باشه میتونی آبکش کنی. در ضمن برا ۱۸ نفر هیچوقت رو اجاق گاز دریت نکن چون اجاق گاز شعلش کم میسوزه برنج شفته میشه رو پیک نیک یا اجاق فلزی بزار قابلمه آبو

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

سلام عزیزم .من همیشه برنجام عالی عالی میشه بیا تا بهت بگم

اول اینکه چه برنجی استفاده میکنی ؟پاکستانی یا ایرانی؟

باید دل من از دل تو دل برباید💖باید ز تب عشق تو جانم به لب آید💖پیدا نشد عاشق تر و دیوانه تر ازما💖دیوانه چو دیوانه ببیند خوشش آید💖
2706