2737
2739

تو دوران عقد فاصله بین عقد و عروسی با روابطه شما با همسرتان چطوری بود ؟

در حد تفریح گردش پارک و سینما بود ؟ 

یا مثلاً بدن همدیگه را کاملا دیدید ؟

یا رابطه با دخول یا بدون دخول هم داشتید ؟

بیاین همرو واسه خانوم توضیح بدین

بیاین  

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عقد ما دو روز بود کلا که اونم تو راه رسیدن به خونه بودیم😂عملا دوران عقد نداشتیم و از همون ابتدا اوکی بودیم با هم از هر نظر 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

۷ ماه عقد بودیم تو این ۷ ماه حتا همدیگرو نبوسیدبم در این حد خجالتی بودیم هردو😂

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

اسی اجازه رابطه کامل نده حالا شاید بعضی روشنفکرا بگن نه همسرشه و... ولی برای شما دختر اتفاق جالبی نیست اول خوب همسرتو بشناس برید بیرون.. هرچیزی زمان خودش بقول مثالی هستن صبحانه و نهار و شام هرکدوم وقت خودش.. اما اجازه رابطه کامل نده. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

اینقدر دوران عقد بدی داشتم که آرزو می‌کنم کاش کلا اون دوران از ذهنم پاک بشه ،هنوزم اثرات دعواها و مسایل و اتفاقات بد و ناگوار اون دوران تو زندگیمون هست. یک سال فاصله عقد و عروسی بود .

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40