2737
2734

تو دوران عقد فاصله بین عقد و عروسی با روابطه شما با همسرتان چطوری بود ؟

در حد تفریح گردش پارک و سینما بود ؟

یا مثلاً بدن همدیگه را کاملا دیدید ؟

یا رابطه با دخول یا بدون دخول هم داشتید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب بود بیشتر گردش و تفریح و بیرون بودیم رابطه بدون دخول داشتیم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2728

بدن همدیگه را کامل دیدین؟🤔 شب اول عقد😂😂😂😂

یادش بخیر اولاش هرشب میرفتیم اخرشب دور دور با ماشین الان از هم دوریم یکم...دیر ب دیر همو میبینیم🙁

رابطمون خداروشکر فعلا خوبه...تاحالا قهر نکردیم نهایت نیم ساعت رفتم تو قیافه 😂😂😂از دلم دراورده سریع 

رابطه هم تاحدودی...در کل بنظرم رمز موفقیت اینه🥱

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
عالی وراحت..اما رابطه کامل نداشتیم ن خودم دوست داشتم ن عشقم خواست

قصه زندگیت خوندم که باعشق شروع کردی 

میشه برای منم دعا کنی زندگیم رو باعشقم شروع کنم 

دعای تو گیراست

خوشبخت بمونی همیشه

2738
بدن همدیگه را کامل دیدین؟🤔 شب اول عقد😂😂😂😂 یادش بخیر اولاش هرشب میرفتیم اخرشب دور دور با ماشین ...

کجاش عجیبه که همو کامل ببینید یا شب اول عقد رابطه داشته باشید 

زن و شوهرید مثلا

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند
قصه زندگیت خوندم که باعشق شروع کردی  میشه برای منم دعا کنی زندگیم رو باعشقم شروع کنم  دع ...

مرسی فداتشم لطف داری😍🥰چشم حتما گلم اگ لایق باشم حتما...انشاالله ک زندگیتو با یک عشق واقعی وعمیق شروع کنی وهرروز لذت ببری بابت وجودش

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
کجاش عجیبه که همو کامل ببینید یا شب اول عقد رابطه داشته باشید  زن و شوهرید مثلا

دارم ب حرف اسی میخندم وگرنه خودمم ک‌جواب دادم بعدش😂😂😂شب اول عقد دیدیم همو کامل😂😂😂

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂