2737
2734
عنوان

تنفس بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 85 پست
چیزی که شنیدم اینه که ۴۰ یا ۵۰ درصد ورم باتوجه به مراعات خود شخص طی ماه های اول از بین میره و ۵ ...

من فقط ۲ هفته آناهیل خوردم. بعد از ۴۰ روز برام ی قرص دیگه نوشت. اونم فقط ده تا و ی اسپری که من چیزی ازش ندیدم

من فقط ۲ هفته آناهیل خوردم. بعد از ۴۰ روز برام ی قرص دیگه نوشت. اونم فقط ده تا و ی اسپری که من چیزی ...

خب خوبه طبق گفته های دکترت پیش برو حتما اوکی میشه به مرور

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی که شنیدم اینه که ۴۰ یا ۵۰ درصد ورم باتوجه به مراعات خود شخص طی ماه های اول از بین میره و ۵ ...

راستی عزیزم ی سوال، الان بعد دو ماه میتونم راحت صورتم رو بشورم و یا با موچین پشت لب و بیت ابروهام رو تمیز کنم؟

خب خوبه طبق گفته های دکترت پیش برو حتما اوکی میشه به مرور

و اینکه زیر دوش اشکال نداره آب مستقیم بخوره روی بینی؟ ببخشید عزیزم من زیادی حساسم. فک کنم از صحبتمون متوجه شدی 🙈

2731
راستی عزیزم ی سوال، الان بعد دو ماه میتونم راحت صورتم رو بشورم و یا با موچین پشت لب و بیت ابروهام رو ...

اره عزیزم میتونی همه ی اینارو انجام بدی فقط مواظب باش مثلا اشتباهی دستت به صورتت با ضربه نخوره همین، 

همون روزای اول که بینی رو چسب میزنی بعد که چسبتو برمیداری دکتر خودش میگه پوست بینیتو‌ قشنگ بشور تا پوسته پوسته هاش بریزه و سطح بینی تمیز بشه بعدا چسب جدید بزن پس از همون روزای اولم میشه صورت و بینی رو شستشو‌ بدی واسه اصلاح هم هیچ مشکلی نیست

فقط بهتره تا حد امکان داخل بینیتو با گوش‌پاکن تمیز نکنی با نوک دستمال تمیزش کن اگه چیزی بود

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
و اینکه زیر دوش اشکال نداره آب مستقیم بخوره روی بینی؟ ببخشید عزیزم من زیادی حساسم. فک کنم از صحبتمون ...

اره عزیزم درک میکنم ولی سعی کن حساس نباشی تا دوره نقاهتت بگذره😄

زیر فشاره مستقیم دوش سعی کن نباشه اگه دیدی دردت اومد جاتو تغییر بده ولی اگه نیومد یعنی اوکیه

اره عزیزم میتونی همه ی اینارو انجام بدی فقط مواظب باش مثلا اشتباهی دستت به صورتت با ضربه نخوره همین، ...

باشه عزیزم. آره روی خود بینی رو با پد الکلی تمیز میکردم ولی دکترم گفته بودم آب نخوره. پس میشورم ولی طوری که بینی ام ضربه نخوره

باشه عزیزم. آره روی خود بینی رو با پد الکلی تمیز میکردم ولی دکترم گفته بودم آب نخوره. پس میشورم ولی ...

اره عزیزم

2740
اره عزیزم درک میکنم ولی سعی کن حساس نباشی تا دوره نقاهتت بگذره😄 زیر فشاره مستقیم دوش سعی کن نباشه& ...

😅آهان باشه. عزیزم بازم ازت ممنونم. حالا که برمیگردم صحبتات تو این تاپیک رو میخونم خیلی بهتر میشم

😅آهان باشه. عزیزم بازم ازت ممنونم. حالا که برمیگردم صحبتات تو این تاپیک رو میخونم خیلی بهتر میشم

خواهش میکنم گلی🥰🩷

انشالله خیلی زود بینیت ورمش هم از داخل و هم از بیرون کامل برطرف بشه و دقیقا اون چیزی بشه که دلت میخواد😍

چون اذیتی نداره  تا حالا مشکلی نداشتم باهاش یعنی شما میگی برم دکتر بعدا دردسر میشه

خواهر منم سه ماهه عمل کرده روزی ک رفتیم برا معاینه یه خانم امده بود بعد شش ماه بخیه بینینیشو از داخل یادشون رفته بکشن گف اذیتم امد براش کشیدن 

خواهش میکنم گلی🥰🩷 انشالله خیلی زود بینیت ورمش هم از داخل و هم از بیرون کامل برطرف بشه و دقیقا اون ...

راستی عزیزم ی سوال، این سفتی بینی کی برطرف میشه؟ انگار ی تیکه سنگ، چوب خشک رو صورتمه؟ 

2706