2733
2734
عنوان

تنفس بعد از عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 85 پست
عزیزم اصلا نگران نباش همه ی ما این دوره رو گذروندیم میدونم که بهت میگم الکی خودتو ناراحت نکن اخه دار ...

سعی میکنم عزیزم

فقط دکترم گفت نمیخواد دیگه زیاد شستشو بدی، منم روزی ۲ بار شستشو میدم 

شما هم تنفستون با دهان بود؟ تا کی؟ 🥲

اشکال نداره از بینی نفس بکش من خودمم همون هفته ی اول عمل که اتل رو صورتم بود برای اینکه به بینیم فشار نیاد (چون فکر میکردم تنفس تو فرم پره های بینیم تاثیر داره نمیخواستم از بینی نفس بکشم🤣) همش از دهن نفس میکشیدم و همین بد عادتم کرد طوری که الان اگه حواسم نباشه بازم از دهن نفس میکشم ولی از یه جهت هم به دردم خورد اونم اونجایی که مثل شما داخل بینیم ورم کرد و تنفسم یکم مختل شد دیگه راحت بودم تو این زمینه و اصلا حساس نشدم سرش تا خودش اوکی شد

اونایی که میبینی تنفسشون دچار مشکل شده یا خودشون پلیپ داشتن که بعده عمل دکتر کامل برطرفش نکرده براشون و یا اینکه خواستن خیلی بیش از حد بینیشون فانتزی و کوچیک بشه که مجبور شدن از قسمتای بینیشون بیشتر بردارن و این افراد قائدتا نفس یه فردی که عمل نکرده و بینی به نسبت بزرگی داره رو نخواهند داشت. اگه همه چیز نرماله پس بیخودی استرس نداشته باش.

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشکال نداره از بینی نفس بکش من خودمم همون هفته ی اول عمل که اتل رو صورتم بود برای اینکه به بینیم فشا ...

نه چون سخته با بینی گفتم ببینم برا شما هم با بینی سخت بوده؟

نه طبیعی عمل کرده. تازه الان که بعد از چسب بزرگتر از دماغ خودم شده بنظرم 

سعی میکنم عزیزم فقط دکترم گفت نمیخواد دیگه زیاد شستشو بدی، منم روزی ۲ بار شستشو میدم  شما هم ...

یه پیجی دیدم دکترش گفت تا ۶ ماه شستشو بدین و تو کامنتا هم دکترش گفته بود شده تا اخر عمر اینکارو انجام بدین چون بد نیست و خاصیت داره و از این حرفا ولی یه پیج دیگه که دیدم نوشته بود فقط دو ماه انجام بدین و بیشتر از اون خوب نیست خودمم تو این زمینه گیج شدم راستشو بخوای ولی من تا زمانی که حس کردم نیاز هست انجام دادم، مثلا دکتر به خواهر من گفته بود هر ۳ ساعت یکبار شستشو بده ولی به من گفت سرجمع روزی ۳ بار منم هرموقع حس کردم احتیاج هست انجام میدادم

من تا نزدیک یکسال از دهن نفس میکشیدم چون عادتم شده بود، البته قبلشم تو خواب اینجوری بودم ولی الان اوکی شده

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2731
نه چون سخته با بینی گفتم ببینم برا شما هم با بینی سخت بوده؟ نه طبیعی عمل کرده. تازه الان که بعد از ...

این بزرگیش همش بخاطر ورمه نگران نباش 

منم ماه های اول سختم بود و چون میترسیدم قصد نداشتم کلا از بینی نفس بکشم یجوری انگار وسواس گرفته بودم که یوقت از بینی نفس نکشم پره هام گشاد شن

این بزرگیش همش بخاطر ورمه نگران نباش  منم ماه های اول سختم بود و چون میترسیدم قصد نداشتم کلا ا ...

امیدوارم. همش نگاهش میکنم غصه میخورم که این سختی تنفس و این همه اذیت برا هیچ و پوچ

دکتر به شما هم گفت بعد از دوماه چسبتو فقط شبا بزنی؟ من تا دوماه کامل این مسئله رو رعایت میکردم ولی بعد از دوماه بعضی وقتا گهگاهی روزا هم میزدم، چون چسب بینی هم خودش خیلی مهمه که چجور زده میشه و چجوری برداشته میشه مثلا هر یک روز در میون باید وقتی که کامل چسب خیس شده از سطح پوست بلندش کنی و درش بیاری، پوستت نباید خشک باشه چون پوست بینی از بافت های زیرین جدا میشه و باعث میشه زیر بینی فیبر پر بشه و اگه بینیت قوس داره از بین بره و وحشتناک ورم میده به بینی این مسئله

پس اگه بتونی قبلش بری حموم و کامل خیسش کنی بعدا چسبو در بیاری که چه بهتر، بعد ببین اگه روز اول برات دو لایه زد تا اخرش همون مدلی بزن اگرم نه یک لایه بزن چسبتو 

2740
امیدوارم. همش نگاهش میکنم غصه میخورم که این سختی تنفس و این همه اذیت برا هیچ و پوچ

تا ۶ الی ۸ ماه بینی نه ظاهری نه باطنی به دل ادم نمیشینه بعدش کم کم فرم میگیره

آهان. بازم ممنون عزیزم لطف کردی با حوصله جواب دادی

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم🥰

دکتر به شما هم گفت بعد از دوماه چسبتو فقط شبا بزنی؟ من تا دوماه کامل این مسئله رو رعایت میکردم ولی ب ...

نه اصلا ۴۰ روز چسب زدم و تمام. گفت کلا دیگه نزن. آره میذاشتم حسابی شل بشه در می‌آوردم ولی فک کنم ی چند باری در حد خیلییییی کم پوستم رو بلند کرد چسب. البته خیلی کم. نگران شدم، یعنی قوسش میره؟

نه اصلا ۴۰ روز چسب زدم و تمام. گفت کلا دیگه نزن. آره میذاشتم حسابی شل بشه در می‌آوردم ولی فک کنم ی چ ...

نه دیگه اگه تغییر فرم نداده که هیچ جای نگرانی نیست اون واسه افرادیه که اصلا رعایت نمیکنن و خشک چسبو از روی پوستشون جدا میکنن گفتم اگه یوقت شماهم اینکارو انجام میدی دیگه انجامش ندی که یه درصد اتفاقی نیوفته وگرنه با یکی دوبار چیزی نمیشه من خودمم قبل اینکه اینو متوجه بشم دو سه بار همون لحظه که چسبو زدم محکم درش اوردم و خداروشکر اتفاقی نیوفتاد ولی عبرت شد واسم دیگه تکرارش نکردم😁

پس اگه دکترت گفته اوکیه که اوکیه، ولی معمولا شبا رو تا ۴ ،۵ ماه بعضیا میزنن که صبحا ورمشون بیش از حد نباشه

2706