2733
2739

دلیلش اینه که من بخاطر شرایط مالی خانوادم موقع کنکورم نتونستم کلاس و ازمون و کتاب بگیرم،  کسی نبود راهنماییم کنه ولی عشق پزشکی بودم و رفتم تجربی اخرشم دو رشته پیراپزشکی خوندم، سهمیه ای هم نبودم،  همین دیشب جایی ک کارمیکردم از حدماتیش تا خود پزشکش گفتن بهم تو حیفی وخیلی باسواد و...  میدونم ته پزشکی هم پولی انچنان فرقی ندارخ اما من علاقه دارم،  دوسال قبل دروغ نمیگم قبل کنکورجوابای کنکورو داشتک اما بخاطر مسایل اعتقادی یسوالشم ننوشتم، نگین دروغه که پنج نفر از اعضاس نزدیک خودم لخاطر همون سوالا الان دانشگاهن

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زندگیه ما و جایگاه ما نه با کنکور تعریف میشه نه با شغل نه با دارایی نه با علم نه با ثروت....

زندگیه ما نه با کنکور شروع میشه نه تموم میشه بلکه جزئی از تجربه های زندگیمون هست....ما در دنیایی زندگی میکنیم که پر از موفقیت ها و شکست ها برای ما داره که همه برای ما تجربه ای هست که هر لحظه بالاتر بریم که مهم اینه ما بعد از هرشکست باز شروع کنیم و تلاش کنیم..چون زندگی جریان داره...زندگیه ما با هیچ چیز تموم نمیشه چون راه برای انسان همیشه بازه ...

ارزش تو به اون میزان تلاشته نه کسب دارایی های تو...

تو هرلحظه میتونی بالا بری و میتونی از زندگی لذت ببری پس خودتو محدود نکن چون تو بینهایتی..

2731
خب جرا الان نمیخونین کخ برین؟

الان ارشد میخونم و سنمم بالارفته

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
حالا چرا اینقدر به خودت سخت گرفتی می نوشتی دیگه 

حق الناسه

الان ارشد میخونم و سنمم بالارفته

ارشد چی؟ چن سالتونه؟ اگه علاقه دارین بخونین برای پزشکی همسر منم از ی خانواده فوق العاده معمولی رو به مایین بود و حتی خودش میگه کلی کار میکردم تا ی کتاب تست بخرم و سهمیه هم نداشت مس شمام میتونی

2738
یعنی الان ازشغلت راضی نیستی؟

از ماهیت شغلم چرا، اما میتونستم به چیزی ک میخوام برسم

ارشد چی؟ چن سالتونه؟ اگه علاقه دارین بخونین برای پزشکی همسر منم از ی خانواده فوق العاده معمولی رو به ...

پرستاری اورژانس...  ۲۹،احتمالا بعد تموم. شدن مجدد بخونم

خب که چی؟

افسرده شدن نداره.

بابای منم نداشت منو کلاس نفرستاد.

معلومه که شرایط آدما متفاوته.

ضجه مویه نداره که.

شمام اگر واقعاً عشق پزشکی هستی الان که پول داری برا خودت کتاب و کلاس بگیر قبول شو

ته پزشکی هم هیچی نیست واقعا وقتی حقوق رزیدنت ۲ میلیونه شاید برای یه خانم کفتف بده اون خانم از خانواده هم کمک مالی بهش میرسه ولی یه آقا چطور میخواد ۸ سال رو بدون پول یا با پول بشدت کم بگذرونه مخصوصا اگر که تشکیل خانواده بده😐💔خدا بهتون زحم کرده که قبول نشدین

بعد اینکه آقا توی سایت زنان و زایمان چیکار میکنه

برای این که حس بدت از بین بره  حتما با یک پزشک ازدواج کن

این چ طرز تفکریه من حسرت ادما رو نمیخورم و. یا حتی حسرت پزشک ن،  حسرت اینکه چقد دنیا بی رحمه و چقد تضاد واختلاف وجود داره وچقد سختی کشیدم

2706