2733
2734
عنوان

شما اگه جای من بودین چی کار میکردین

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 37 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه منم براش عروس نبودم خیلی کارا براش کردم که دخترا حتی برا مامانشون نمیکنن

خب ازاین ببعد نکن!! 

منم تا یه جایی برای مادر شوهر م مثل دختر بودم،بعد دیدم شعورش رو نداره فاصله گرفتم،خیلی هم الان آرامش دارم

2728
از مادرشوهر چه توقعی داری!!  توقع داری برای زایمانات بیاد ازت مراقبت کنه؟؟ مامان خودت کجابود؟

مامان ید درمانی کرده بود و برا اطرافیان بخصوص بچه کوچیک سمه تا مدتی خودم گفتم نیاد

اون مادر هم نبوده!! چه برسه به مادرشوهر!

دقیقا من نابود کرد باعث شدن توی ۲۴ سالگی کلنیک قلب ۳ روز بستری بشم بخاطر شرابط پسرم و زخم زبوناشون بعد دیدم  فقط اینجا من شوهرم داریم  نابود میشیم رهاشون کردیم

جواب ادمای بی معرفت فقط رها کردنه 

2738
نخیر عزیزم‌گناه سقط باهیچ‌گناهی برابری نمیکنه  حالا شماالکی جو‌نده

من الان ناراحت نیستم که چرا سقط نکردم اتفاقا بعد از اون خیلی گشایش اومد تو زندگی برامون ولی نمیدونم چرا ما انسانها شدیم اشرف مخلوقات وقتی حتی کوچکترین محبت را از هم دریغ میکنیم

ممنونم که بچتو سقط نکردی

جاری بیچارم سقط کرد البته جای اون نبودم 

ولی خودش گفت بعد از این کارم ندام بیماریم 

مدام سختی های عجیب میاد تو زندگیمون

و. شوهرم خود به خود گریه میکنه و افسرده شدیم

البته فقط به من گفت 

گفت به خاطر خانواده شوهر که مخالف سقط بودند نباید این چیزا رو بفهمن

اتفاقا فتوای خوبی داد دمش گرم 

نه فتواش اصلا خوب نیست چون ما ادمها افریده نشدیم با عقل کوچیکمون فقط یک قدمیمون را نگاه کنیم اگه قرار بود که ادما همه کار ها را با عقل و منطق خودش انجام بده پس نیازی به هیچ دین و شریعتی هم نبود کلا زندگی ما انسانها عبث بود پس لازمه ادم بعضی وقتها به فراتر از عقلش رجوع کنه

2706