2733
2734

اگه بلند میزارید اذیت نمیشید؟ چیکار میکنید که اذیت نشید؟

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙

کوتاه بهم نمیاد اصلاااااا رشد موهامم بسیار کم

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

شاید ده سال پیش یا بیشتر کوتاه کردم

موهام خیلی بلنده و همیشه بافته شده س

قهوه بنوشید، یک کتاب خوب بخوانید،به یک موسیقی فوق‌العاده گوش دهید و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید.شاید معنای زندگی همین باشد☕️📚🎼ŵ

الان تا روس شونه ام 

ولی پارسال پسرونه کوتاه کردم 

الان بازم دوست دارم کوتاه کنم نامزدم نمیذاره🥲😂

آنقدر موی بلند دوست داره خواهرش ۱۱ سالشه ۸ ساله نذاشته موهاشو کوتاه کنن

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس

اونقدرام کوتاه نیس موهام متوسطه من عاشقه موی بلندم اما مامانم مبگ موی بلند مگه انگور میده برات کوتاه کن😂😂آخرین بارم چون ریزش مو گرفتم کوتاه کردم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

اگه میشد از ته میزدم ، اینقدر دوست دارم هرروز برم حمام که سرحال بشم ، ولی چون باید بعدش ۳ساعت موهامو خشک کنم نمیرم ، اگرم خشک نکنم ، زود سرما میخورم ، البته تا وسط کمرم بود ، الان کوتاه کردم تا رو‌شونه هام ، ولی دلم میخواست همونم از ته میزدم

برای موهای من  یک ارتش تعصب دارند 😂

اصلا کوتاه نمیکنم و خیلی دوستشون دارم 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
الان تا روس شونه ام  ولی پارسال پسرونه کوتاه کردم  الان بازم دوست دارم کوتاه کنم نامزدم ...

مردا کلا عاشقه موی بلندن من پدرم نمیزاشت مادرم موهامو کوتاه کنم میگف حیفه 🥲الان شوهرمم میگ بلند بشه البته الانم بلنده 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706