2733
2734
عنوان

آخه بچه ۲ ساله چیکار کرده که براش دعا گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 37 پست
ببرینش متخصص کودکان ازمایش چکاب بده دندونپزشک هم ببرین  احتمال میدم دندون درد داره و به همین ...

بردیم والا گفتن مشکلی نداره، اتفاقا بچه ای هست که همش ميوه و غذا میخوره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چه جالب مثل بچه فامیل ما شده خدا کمکش کنه اسپند زیاد دود کنید معلومه دعا زدن براش چون دکترم بردیدش گ ...

آره واقعا نمیدونم چی بگم چون من وقتی بچه بودم تو حیاط خونه کلی کاغذ دعا پیدا ميکردم و ميدادم به مامانم و اون موقع ها وقتی دعا ها تو خونه بودن مامان و بابام بحث میکردن ولی آقا جونم خدابیامرز آب قلیون که می‌کشید می‌ریخت جلو خونمون میگفت باطل میکنه سحر و جادو رو 😪

2728
2738
دختر منم همینجوزی بود بخدا من تا سه سال درگیر بودم سه سال الان ارومتره

والا این الان چند روزه خیلی بد شده مامانم میگه دم صبح یهو پشت پام رو دندون گرفته و در حدی که جیغ مامانم دراومد

در حد اسم اون یکی خواهرم و مامان و بابا و دادا حرف میزنه گشنش هم باشه میگه جوجو

خوب پس نگران نباش، احتمالا دندون  داره در میاره آخه پسر من طوری شده بود که شکم به اتیسم رفت بسکه گاز می گرفت و نا آروم بود چند روز اینجوری بود منم همش گریه می کردم اما الان بهتره خدا رو شکر نگران نباش و اگر می تونین هر روز چهار تا ایه اخر سوره حشر رو بخونین معجزه می کنه

خوب پس نگران نباش، احتمالا دندون  داره در میاره آخه پسر من طوری شده بود که شکم به اتیسم رفت بسک ...

حتما ممنونم 🙏🏻 این درحدی هست که اصلا جایی تو دستش نیست کبود نباشه😪 یکی از خانم ها استخاره گرفت برامون گفت دشمن دارید و طلسم و دعا کرده‌ 😪😪😪

2706