2733
2739
عنوان

دیشب خونه خواهرشوهرم دعوت کرد

336 بازدید | 12 پست

بعد پسرش ک سه سالشه آب پاشو برداشته بو. اینور اینور میپاشید من سریع سرشو قفل کردم فک کردم متوجه نمیشه بعد ناگهان یه جیغی زد شروع کرد به گریه بعد خواهرشوهرم مجرده اومد یجوری نگام کرد من گفتم قفل کردم اب پاشو واسه همین گرسه کرد حس کردم فک کرد ک من زدمش ولی شک داشت اومد دستشو گرفت براش آب پاشو باز کرد ‌‌الان من تو ذهنم حس میکنم اون فک کرده ک من زدمش ..اعصبام خورده به نظرتون تون ازش بپرسم ک این فکرو درموردم داره؟؟یانه ..اخه همین خاهر شوهرم ک مارو دعوت کرد چن سال پیش هم تهمت زد پسرشو زدم ..گفتم تو ذهن خواهرشوهره مجردم مونده و بیشتر این فکرو کرده..حلا ازش بپرسم یانه

ن نپرس اصلا

به نام خداوند رنگین کمان. یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

نپرس هرموقع گفت زدیش بگو میخوام بخورمش نمیشه آب می پاشید بستم نپاشد گریه کرد

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞