2733
2734

از پوشک گرفتم دو سالو نیمشه ..روز خبر میده ولی شبا خودشو خیس میکرد یه چن روز من بهش گفتم وقتی شب جیش داری از خواب پاشو جیش نگن الان نصف شبا فقط نق میزنه من میبرمش دستشویی جیش میکنه..نظرتون یعنی خبر میده؟

عی وای قربونش خداحفظش کنه.

خیلی هنوز کوچیکه اشکال نداره

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره سختشه برا همینه دختر منم همینجور بود تازه ی مدت شبا می‌گفت بعد جاشو خیس میکرد گاهی هنوزم گاهی روز خیس می‌کنه چون مقاومت می‌کنه دربرابر دستشویی رفتن خیلی کم البته شاید ماهی یبار دوبار 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
پس چیکارکنه دیگه میخوای برقصه

😂😂

اقایونه سایت خاهشن تو تاپیکام شرکت نکنید و لایک نکنید ریپلای و.. اگه درخواست بدین ب نی نی یار گزارش میکنم. اگه هویتتون ناشناسه مشخص نباشه زنی یا مرد بازم همینطوره اجازه نداری.. خاهشن شعور و شخصیتتون روحفظ کنید. 
2738