2737
2739

زود زود جاروبرقی میکشم وگرنه مورچه وسوسک کل خونه رو برمیداره. پارچه ای میخوام برش بزنم بدوزم.میشه به نظر شما?💚🌸

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

از کیسه های پارچه ای آماده بگیر وقتی پر شد خالی میکنی و میشوری و دوباره  استفاده می کنی 😉

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .

خود جاروبرقی مگه کیسه نداره پارچه ضخیمه همونو خالی کن هر بار هم شستن نمیخواد گه گاه بشور پارچه ای که شمادبدوزی نازکه فک نکنم جالب باشه اون پلاستیکشو چجور میخوای فیکس کنی روش به جارو آسیب نزنی

پشت هر آدم موفقی اینترنت قطع شده وجود داره...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کیسه های پارچه ای آماده بگیر وقتی پر شد خالی میکنی و میشوری و دوباره  استفاده می کنی 😉

از کجا بگیرم؟جاروبرقی ساز گفت کسیه دیگه نیست .

2728
خود جاروبرقی مگه کیسه نداره پارچه ضخیمه همونو خالی کن هر بار هم شستن نمیخواد گه گاه بشور پارچه ای که ...

چی بگم.گفتم از مال یکبار مصرف دربیارم بدوزم به پارچه ای یه که فیکس بشه.مال خودش پاره شد فکر کنم 

از کجا بگیرم؟جاروبرقی ساز گفت کسیه دیگه نیست .

راستش من داخل فروشگاهها بزرگ و مغازه‌هایی که تعمیر جارو برقی میکنند  دیدم که میفروشند 

فقط باید مارک جارو رو بگی که متناسب  به جارو کیسه جارو برقی رو بهت بده 

خدایا برای همه چی شکرت 😍😍😍         تلنگر کوچکی است باران ،وقتی فراموش می کنیم آسمان کجاست .
راستش من داخل فروشگاهها بزرگ و مغازه‌هایی که تعمیر جارو برقی میکنند  دیدم که میفروشند  فق ...

ممنون.ما گرفتیم مارکشو گفتیم گفت کوچیکش دارم دیگه بزرگتر از این ندارم.نصف خاک و موها میره داخل اتاقک جاروبرقی🌹🙏