2733
2734
عنوان

شوهرم رفته😭۴۰نفر بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 67 پست
پدری ک فقط اسمش باشه ب چ دردی میخوره لااقل بچه هاست ب نبودش عادت می‌کنن ن اینکه یبار باشه ده روز نبا ...

وجودپدر ولو بدون حضور در زندگی یه پشتوانه هست برای بچه ها........

لا حول ولا قوه الا بالله  
فرت و فرت نیاوردم عزیزم.دوقلو ان..خانواده ش هم خیلی ناراحتن از اوضاع. ‌برادرش که رسما از کار و زندگی ...

شما فقط دوست داری بشینی گریه کنی بچه خانم داغون کنی وگرنه خودم و بقیه انقد راهکار دادیم اصلا جوابی ندادی متاسفانه بجز شوهرت خودتم باید تعقیر کنی اون دوتا طفل معصوم انسان هستن نیاز ب ی زندگی آروم دارن ب خودت بیا

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب میخوای چکار کنی میخوای بشینی فقط دعا کنی؟  فکر می‌کنی شوهرت تو خیابون درست میشه و میاد خونه؟ ...

اره حق با شماست..به برادر شوهرم گفتم بیاد بریم پیداش کنیم باهاش حرف بزنم..به بچه ها گفتم بابا رفته شهر دیگه سرکاره۷😔

وجودپدر ولو بدون حضور در زندگی یه پشتوانه هست برای بچه ها........

پشتوانه؟؟ پشتوانه ای ک نیست

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728
اره حق با شماست..به برادر شوهرم گفتم بیاد بریم پیداش کنیم باهاش حرف بزنم..به بچه ها گفتم بابا رفته ش ...

بچه هاتو ببر پارک باهاشون بزن برقص سعی کن شاد باشی 

شما فقط دوست داری بشینی گریه کنی بچه خانم داغون کنی وگرنه خودم و بقیه انقد راهکار دادیم اصلا جوابی ن ...

امروز میرم پیداش میکنم باهاش صحبت میکنم بره کمپ..اما میدونم دادوقال را میندازه. کاش بمیریم منو بچه هام

2740
امروز میرم پیداش میکنم باهاش صحبت میکنم بره کمپ..اما میدونم دادوقال را میندازه. کاش بمیریم منو بچه ه ...

گناه دارن بچه ب دنیا میاری  آرزو مرگش هم می‌کنی خواهش میکنم خودتو جمع کن خواهش میکنم قشنگم بخاطر بچه هات باهاش حرف بزن بگو اگر درست نشی جدا میشم میریم شاید ترسید اگر نشد کم نیار ببرش کمپ شش ماه اگر نیومد جدا شو این ی روز بودن ده روز نبودن بچه هاتو نابود میکنه

فرت و فرت نیاوردم عزیزم.دوقلو ان..خانواده ش هم خیلی ناراحتن از اوضاع. ‌برادرش که رسما از کار و زندگی ...

بیکاری معضل بزرگیه اخه کاش ادم بدونه چی در انتظارشه بنظرم همینکارو کن خدا نکرده بیفته توشیشه بیچاره ای بااین حالتا که تو تعریف کردی ازش بعید میدونم شیشه باشه ولی همینکه تو خیابونه خدا نکرده به موادای دسگه هم سوق پیدا میکنه به زور بزار کمپ ببردش 

بدای بچه دار شدنم‌صلوات بفرستید لطفا
گناه دارن بچه ب دنیا میاری  آرزو مرگش هم می‌کنی خواهش میکنم خودتو جمع کن خواهش میکنم قشنگم بخاط ...

ممنون از وقتی که می زارید و راهکار میدین عزیزم..باشه چشم حتما باهاش صحبت میکنم.من حتی اگه جدا بشم ازش نسبتش با من فقط قطع میشه اما پدر بچه ها باقی میمونه و بچه ها کماکان منتظرش هستن‌‌.

بیکاری معضل بزرگیه اخه کاش ادم بدونه چی در انتظارشه بنظرم همینکارو کن خدا نکرده بیفته توشیشه بیچاره ...

ممنونم باشه سعیمو میکنم به زور ببرمش کمپ..خدا کمک کنه فقط

هزینه هاشوازکجامیاره یعنی به ضایعاتواینارسیده؟

نه عزیزم خدانکنه..مسافر کشی میکنه فک کنم.و اینکه چند میلیون پول قرض کرده از یکی.اون بنده خدا هم نفهمیده که این خودشو خراب کرده ..چون همسرم خیلی محترم بود قبل از این..

2706