2737
2734
عنوان

شوهرم رفته😭۴۰نفر بیاید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1128 بازدید | 67 پست
میدونیم کجاست. اما قبول نداره که داغون کرده خودشو میگه من چیزیم نیست.حتی حالیش نیست که شبانه روز بیر ...

این قسمتش خوب نی که اشتباهشو قبول نداره خانم چون سخت میشه بهش کمک کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خاتواده ش در جریان گذاشتم. اصلا قبول نداره که داغون کرده خودشو..کاش بیاد بره کمپ

وقتی قبول نداره کمپ هم بره بی فایدس تنها راهش ک شاید جواب بده بره کمپ شش ماهه بعد مدام بره پیش روانپزشک چون مواد علاوه بر جسمش ب مغز هم آسیب می‌زنه

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2740
ازخدامیخوام خوب بشه ان شاالله.. بچهاتو سرگرم کن شرایط باباشونو نفهمن

همش ایراد میگیرن بابا چرا نمیاد کجاست؟ تب کرده دخترم.هرچی سرگرم میکنم اما در نهایت باباشو میخواد😭😭

دارم میمیرم😭😭😭بقدری نا امیدم که همش از خدا میخوام جون منو بچه هامو بگیره تو یه لحظه راحت شیم از د ...

بسه پاشو خودتو جمع کن تا وقتی ی تلنگری بهش نزنی درست نمیشه صادقانه بهت میگم خواهر من داره روانشناسی اینا میخونه با استاد هاشون ارتباط زیادی داره میگه یکی دوتاش دکتر هستن هم روانپزشکن هم کمپ اعتیاد دارن میگه کسی ک اعتیاد پیدا کنه خیلی سخت میشه نجاتش بدی اول باید ی نوار مغز بگیری ببینی اصلا چیزی براش مونده یا نه بعد کمپ هم خیلی جوابگو نیست می‌گفت یا باید تا همیشه دارو مصرف کنند یا خیلی سخته بتونن با کمپ درست بشن 

بنظرم جدا بشی بهتره این آقا ک خرجی نمی‌ده بچه هات گناه دارن روشون تاثیر می‌زاره 

خدای مهربونم خودت میدونی چی می‌خوام ازت خودت برام درستش کن که مهربونم خدای من..دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2706