2733
2739
عنوان

شوهرم رفته😭۴۰نفر بیاید لطفا

1128 بازدید | 67 پست

بچه ها دعا کنید خوب شه..یه هفته س نیومده خونه. خودشو داغون اعتیاد کرده تو خیابون تو ماشین میخوابه..بچه م مریضه از دوری باباش..خیلی خیلی وابسته هستن بچه ها بهش..خواهش میکنم ۴۰نفر براش دعا کنید سالم شه ترک کنه سر عقل بیاد .دارم جون میدم از این آبروریزی.همه هم دیدنش تو خیابون ابرومون رفته😭😭نفساتون حقه تورو خدا کنید سالم شه برگرده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بزرگتری رفیقی همکاری کسی نیست جمعش کنه 

براش تله بذارید بیاد منزل بفرستینش کمپ 

انشالله که سر به راه بشن 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
دعا خوبه خانم ولی بهتر از دعا اینه که شوهرتون رو پیدا کنین و ترکش بدین 

میدونیم کجاست. اما قبول نداره که داغون کرده خودشو میگه من چیزیم نیست.حتی حالیش نیست که شبانه روز بیرونه و نمیاد خونه .کاش بیاد کمپ برا ترک

2738
خاتواده ش رو در جریان گذاشتم. 

انشالله که به زندگی برگردند 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما زمانی  که در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر دارم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میذارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل بر این نیست که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
2706