2737
2739
عنوان

تعیین جنسیت جنین

147 بازدید | 14 پست

من چرا اشتباه تاپیک زدم🫢

من سونو انتی رو ۱۳ هفته بودم دادم دکتر گفت احتمالا دخترِ، اوایل ۱۵ هفته که بودم رفتم جواب آزمایش نشون بدم دکتر گفت بیا ببینیم حال نی نی چطوره، بعد خودش گفت برآمدگی آلت تناسلیش به پسر بیشتر میخوره، همچنان منتظرم برم آنومالی، کسی مثل من بوده آیا؟؟؟

منم ۱۱ هفته و ۳ روز رفته بودم با تاریخ پریودیم، ولی سونو گفت ۱۲ هفته و یک روزه و احتمالا دختر،  ...

عزبزم 🥹انشالله درست باشه، خیلیا گفتن همونی که انتی بهشون گفته درست بوده🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله من چون جنین دیر رشد کرده و آلات تناسلی بیشتر تو هفته ۱۳ تشکیل میشه اول گفت دختر بعدش پسر شد

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
2740
2706