2733
2734

یه جمله زیبا مرحوم آقای حسین پنهایی داره که میگه

هیچ مرد اصیل قشقایی

به زلف زنان ایل توجه نمی کند

همانگونه که مردان شالیکار

به ساق بهرنه زنان شالیکار بی اعتنا اند

گرگ اگر هوس گوشت کند 

پوست شکار برایش مهم نیست

از نسل آلوده ی من که گذشت 

به فرزندان خود خوب دیدن را بیاموزید

به نظرم خیلی قشنگ بود این جمله یعنی اینکه تو چادر بپوشی مانتو جلو باز بپوشی منو کوتاه بپوشی هرکاری کنی اون آدمی که مریضه بازم مریضه

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
اصلاح: حسین پناهی

درسته اشتباه تایپی بود

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اصلاح دوم بهرنه : برهنه

ای بابا صفحه تایپم مشکل داره به خدااا اصل تاپیکو دریابید😂

عزیزم 

ایشون از یه منظر محدود به قضیه نگاه کردن 

اونم اینکه اولا گرگ هم اگه گوشت و بدون احساس خطر در دسترسش بذاری حمله میکنه پس مردان هیز نه مردان سالم وقتی در دسترس باشی بیشتر طمع میکنن 

و ایشون مگه آمار گرفتن که چند تا مرد نگاه هرزه داشتن به پای زنهای شللیکار شما یا موهای زنان ایل 

اینو فقط خداوندخبر داره که در دل مردها چی میگذره 

بعدم میل جنسی رو خودش خلق کرده برای اینکه مردها ازدواج کنن 

و همسر بگیرن باز محدودیت گذاشته که بستر جامعه به جای  تشکیل خانواده و ایجاد نسل به سمت هرزگی و بی بندو باری نره

وای کجا کار میکنی  به شما میگه؟

نه من مانتوم پوشیده هست گوه میکنم توی حلقش به من بگه کلا داره حرف میزنه میگه یه همکارداریم مانتوهای خیلی گشاد میپوشه پریروز میگفت بدم میاد این مانتوهای گشاد میپوشه من همون اول مانتوم مشکی کارمندی بوده 

کاش دوباره لاغر بشم هیچ وقت چاق نشم وزن ۷۰ قد۱۵۸ 💖وزن هدف۵۷ 
اره صاحبکارم خیلی بی حیاست میگه عاشق اینم زنا جلو باز بپوشند

ذهن مریض همین آقا اگه جلوش با چادر هم بری بتزم نگاهش کثیفه

2706