2737
2734
عنوان

پیرو تاپیک نامادری

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 28 پست

خب همه مسئولیتا با مادره؟ مادر اگه بچشو ول کنه بده؟ ولی پدر حق داره؟ به هرحال تو اینجور شرایط بچه اکثرا یا زیردست نامادری میفته یا ناپدری. نمیشه نسخه پیچید ولی اون کسی که تازه وارده باید ظرفیتشو ببره بالا( نامادر و ناپدری) به هرحال وارد زندگی یه بچه مظلوم و  شکست خورده شده. بهداشت روانی متاسفانه وضعش خرابه تو جامعه ما.

دوستان لطفا برای سلامتی خواهرم یه صلوات مهمونم کنید  

دنیا خیلی بی رحمه و دارمکافات هست ،،، یکی از دوستان من با مرد بچه دار ازدواج کرد ، بچه پیش پدرش بود ، دوست من با بچه مشکل داشت و زیرپوستی همیشه بچه رو اذیت میکرد یا بی محلی میکرد ، خدا شاهده همیشه بهش می‌گفتیم خدا رو خوش نمیاد اون فقط یه بچه ست ، دلت و بزرگ کن ، خلاصه چند سالی گذشت خودش صاحب یه دختر شد ، وقتی دخترش مدرسه رفت ، دوست من بر اثر بیماری فوت کرد ، الان همسرش دوباره ازدواج کرده ، نامادری آنچنان با دخترش رفتار بدی داره ، که دلم آتیش میگیره ، بچه اول الان دیگه بزرگ شده و از پس خودش برمیاد ، ولی این بچه دوم که دختره ، خیلی تنبیه میشه ، زنیکه احمق از بچه ابتدایی توقع آشپزی داره ،،،،خانم هایی که نامادری هستین تو رو خدا مواظب رفتار تون باشین ، دنیا گرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچم نوزاد بود طلاق گرفتم بچمو از همون لحظه به دنیا اوردن خودم نگه داشتم و تا الان که ١٥سالشه و خداروشکر با یه انسان ازدواج کردم.روز اول به شوهرم گفتم اول بچمو ببین بعد خودمو اگه اوکی هستی و میخوای وارد زندگیت بشیم و گرنه من بی کس و بی پناهم نیام عذاب بکشم و خداروشکر انقد که به بچم محبت میکنن همشون به خودم نکردن .اون پدر واقعیشم ری د ن دهنش یه مرتبه زنگ نزده ببینه این بچه زندس یا مرده 

وقتی شما میگید بیار پیش خودت  چی جواب میده

چند بار بحثش پیشش اومده میگه چرا من خودمو زجر بدم بذار بشه اینه دق بابای عوضیش

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
2731
من بچم نوزاد بود طلاق گرفتم بچمو از همون لحظه به دنیا اوردن خودم نگه داشتم و تا الان که ١٥سالشه و خد ...

خدا رو شکر عزیزم واقع خوشحال شدم برات...افرین که از بچه ت نگذشتی

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
دنیا خیلی بی رحمه و دارمکافات هست ،،، یکی از دوستان من با مرد بچه دار ازدواج کرد ، بچه پیش پدرش بود ...

وای موهای تنم سیخ شد😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓😓

خب همه مسئولیتا با مادره؟ مادر اگه بچشو ول کنه بده؟ ولی پدر حق داره؟ به هرحال تو اینجور شرایط بچه اک ...

وقتی پدر مادر حقیقیش به شون رو نمیخوان چه انتظاری از ادم غریبه هست

نخیر جانم مشکل اون پدر مادری هستن که پس انداختن و حالا عهده دار نمیشن

2740
خدا رو شکر عزیزم واقع خوشحال شدم برات...افرین که از بچه ت نگذشتی

همه دنیا یه طرف بچم یه طرف .یه خانمه بود تو  همین سایت میگفت بچه دارم دختر خونه مامانمه٣ ساله.ازدواج مجدد داشت .میگفت میخوام دوباره دار بشم نه برای مهر مادری و حس مادری برای اینکه مال دنیا گیرم بیاد خوب احمق جان برا همون بچت مادری کن بزرگش کن دکترش کن مهندسش کن بشه ایندت بشه سرمایت بشه مال دنیات بشه ابروت 

همه دنیا یه طرف بچم یه طرف .یه خانمه بود تو  همین سایت میگفت بچه دارم دختر خونه مامانمه٣ ساله.ا ...

چقدر ذهن و عقل کوچیک و چه دل سنگی دارن😓😓😓😓😓😓😓😓طفلک این بچه های معضوم که زندگیشون سرشار از عقده میشه....و بیچاره پسر و دختری که با این بچه ها در اینده ازدواج میکنن چون زندکی نسل دوم هم داغون میشه

دنیا خیلی بی رحمه و دارمکافات هست ،،، یکی از دوستان من با مرد بچه دار ازدواج کرد ، بچه پیش پدرش بود ...

خانمی همین متنت رو کپی کن بفرست برای اون خانم که تاپیکش پربازدید شده . بذار بخونه 

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این از نامادری بدتره😔😔😔😔😔

واقعا درست میگی😥