2737
2734

شخصی بدهکار هست و یک زمین قولنامه ای داره که ادعای فروش اون رو بدون نشون دادن مباعیه نامه فروش به دادگاه داره

حالا دفتر املاکی که این آقای بدهکار زمین رو اونجا معامله کرده و خریده و صاحب قبلی زمین میگن یه حکم قضایی بیار ما قولنامه رو می‌دیم بهت

حالا سوالم اینه چطور میشه این حکم و از قاضی گرفت؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منظور اینکه محکوم بشن.  خریدار و املاکی میگن همچین اتفاقی نیفتاده درسته ؟

من رفتم پیش املاکی که این آقا زمین رو اونجا خریده

نه میگه بله همینجا زمین رو خرید و قولنامه رو داریم ولی شما چون نه فروشنده هستی نه خریدار زمین به شما نمی‌تونیم بدیم و باید یه نامه ای از قاضی بیاری

شما برا مطالبات خودتون می‌خواین اون ملک رو توقیف کنید ؟

بله دقیقا، این آقا بدون نشون دادن هیچ مدرکی میگه زمین رو فروختم و من می‌دونم که نفروخته

حالا می‌خوام به یک طریقی مبایعه نامه خرید زمین رو بدست بیارم که توقیفش رو بخوام

بله دقیقا، این آقا بدون نشون دادن هیچ مدرکی میگه زمین رو فروختم و من می‌دونم که نفروخته حالا می‌خوا ...

یه دستور از قاضی بگیر ببر برا املاکی که یه کپی  بهت بده ببری بذاری تو پرونده ست.( املاکی راس میگه، بلاخره شما طرف معامله نبودی)

2738
یه دستور از قاضی بگیر ببر برا املاکی که یه کپی  بهت بده ببری بذاری تو پرونده ست.( املاکی راس می ...

پرونده رفته تجدید نظر، آیا از قاضی اجرای احکام میشه همچین حکمی گرفت

بله دقیقا، این آقا بدون نشون دادن هیچ مدرکی میگه زمین رو فروختم و من می‌دونم که نفروخته حالا می‌خوا ...

خب همین توضیحات رو به قاضی بگو و ازش بخواهید برای تحقیق بیشتر یه نامه به بنگاه بزنن مطمئن باش نامه میزنن و اون مجبور هست یا مبایعه نامه رو بفرسته یا شخصاً بیاد برای توضیح