2733
2739
عنوان

حاملم ولی نمیخام مهمونام بفهمنن کمککک😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 912 بازدید | 58 پست
خیلیا بچه ها شون در اثر همین مهمون دادنها سقط شده یا بعدا دچار زایمان زودرس شدن و بچه شون دچار نقص ش ...

دیگه اولین و آخرین مهمونیه دوران بارداریم بود . دیگه شوهرم گفت مهمونی قبول نمیکنبم تا ماه آخرت

من و این حال خرابم ، تو و این خنده ی بیخود😏
میتونی بگی چندروز پیش دچار مسمویت غذایی شدم ازون ب بعد معدم حساسه و سیستم بدنیم بهم ریخته

کنسل کن بگو سال دیگه همین موقع بیاید

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ماه اول تا چهارم واقعااااا خطرناکه دور از جون شما خطر سقط بیشتره لطفاااا مواضب بچت باش ببین بازم ...

دارم زرشک پلو با مرغ درست میکنم ک پررر از زعفرونه . چ کنم جلو مهمونا نخورم ک ضایست

نه ماه اول تا چهارم واقعااااا خطرناکه دور از جون شما خطر سقط بیشتره لطفاااا مواضب بچت باش ببین بازم ...

ممنونم واسه دعای قشنگت عزیز دلم ♥️🥺🥺🥺🙏🏻

2728
ممنون ک نگرانی🥺🙏🏻♥️ اره خیییلی مراقبم و اینکه تازه دیشب فهمیدم حاملم و این مهمونا رو وقتی دعوت کر ...

دست شوهرت دردنکنه بله دیگ وضیفشع ک کمکت کنه بالاخره داره بابا میشه دیگ🥲😍مواضب خودت  باش ی دکتر زنان خوب فردا پیدا کن برو پیشش بهت ویتامین میده مواضبته ساک بارداری و اینارم احتمالا ی چک میکنه ک خیالش راحت بشه ایشاله ک همچی نرماله 

خاهس میکنم معلومه ک نگرانت میشم بالاخره ی بچه تو شکمتهههه نمیخام دردیو ک من کشیدم و هیچ زن دیگ بکشه پس مواضب اول خودت باش تا بچت خوب باشه 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
کنسل کن بگو سال دیگه همین موقع بیاید

اینم هس🤣🤣🤣

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا🥺😍👉این امضایی بود ک چند هفته پیش زدم الانکه توهفته ۶بهم گفتن بارداریم پوچه بایدقبل سقط یه سونو ۸ هفته هم باشه بدتراین حسارو دارم و التماس دعا ازشما عزیزانم کاش معجزه بشه🙏💔😓😓
2740
دارم زرشک پلو با مرغ درست میکنم ک پررر از زعفرونه . چ کنم جلو مهمونا نخورم ک ضایست

نخور لطفااااا ببین پلو سفید بخور با زعفرون نخوررررر دختر ضایع بودن پیش بقرو ول کن جون بچت مهمترههههه

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
یعنی هیییچ راهی واسه اینکه چهار پنج ساعت حالمو خوب نگهدارم وجود نداره؟

اگه حالت خیلی بد باشه فک میکنم امپول داره میزنن 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

[QUOTE=336785255]دست شوهرت دردنکنه بله دیگ وضیفشع ک کمکت کنه بالاخره داره بابا میشه دیگ🥲😍مواضب خودت  باش ی دکت ...[/QUOTE 

عزیز دلمی 🥺💓💓💓💓

2706